Ankara’da kahve içmek için güzel ve sakin bir yer bulmak son zamanlarda son derece güç oldu. Tabii ki Rowster Coffee bir istisna. Burası Ankara’nın en nezih ortamına sahip yerlerden biri.

Kahve içmek için bir yere gittiğinizde aklınızca kahvelerinin nasıl olduğuna dair şüpheleriniz bulunur. Her kahve birbirine benzemediği gibi lezzetleri de farklılık gösterir. Rowster Coffee, kahvesiyle oldukça iddialı bir yer. İçilen her yudumda farkı çok net hissedeceksiniz.

Mekân çok güzel dizayn edilmiş oturma alanları geniş. Oturduğunuz anda rahatlığı hissediyorsunuz. Keyifli ve huzur verici bir ortamının olduğu aşikâr. Günün her saatinde sakin olarak nitelendirilebilecek bir yer. Bu nedenle kahvesini yudumlarken biraz da kafa dinlemek isteyenler burayı rahatlıkla değerlendirebilir.

Rowster Coffee kahvelerinde yakaladığı başarıyı tatlılarına da yansıtmış. Sunulan tatlılar oldukça leziz ve diğer mekânlardan farklı olarak porsiyonlar gayet büyük.

Çay ve kahvelerin yanında gelen ikramlıklar da çok hoş düşünülmüş. Bu kurabiyeler çok leziz ve kendinizi mutlu hissetmenizi sağlıyor.

Burada çalışma ortamının da gayet zevkli olduğu belli oluyor. Keyifle çalıştıkları çalışanların yüzüne yansımış durumda. Bu da doğal olarak size yansıyor ve keyifli vakit geçiriyorsunuz. Nezih bir ortamda kafa dinlemeye ihtiyacınız varsa ve kafa dinlerken de kahve içmek isterseniz burası sizin için tam bir biçilmiş kaftan olma niteliğine sahip.

Konum ve iletişim bilgileri

Elci caddesi 17-A yukarı ayrancı Ayrancı Mahallesi, Ankara 06100 Türkiye
Anıtkabir noktasına 2,7 km mesafedeRowster Coffee, Ankara