Ankara’da
en geniş ve taze deniz mahsulü çeşitlerini en uygun fiyatlarla satın
alabileceğiniz bir yer dendiğinde benim tercihim Lazoli Fish Market oluyor.

Lazoli Fish Market hakkında dikkat edilmesi gereken en önemli husus Ankara’nın en geniş ve taze deniz mahsulü çeşitlerini sunması oluyor. Ankara’nın denize kıyısı olmaması nedeniyle deniz mahsulleri noktasında tazelik ve çeşitlilik konusunda oldukça zorluk çektiğini görebilirsiniz. Birçok balık sever bu anlamda özellikle istediği balık çeşidini bulamam noktasında büyük şikayetler ortaya koyuyor. Lazoli Fish Market sayesinde artık Ankara’da her gün aradığınız tüm deniz mahsulü ürünlerini son derece taze bir şekilde bulabilirsiniz.

Deniz mahsullerini çok seven ve haftanın birkaç günü tüketen biri olarak beni m ilk ve tek tercihim burası oluyor. Ayrıca bol ve taze çeşitlilik olmasına rağmen son derece uygun fiyatları sayesinde arzu ettiğim lezzetleri bütçemi sarsmadan tüketebiliyorum. Ankara’da taze ve bol çeşitlilikte deniz ürünleri arıyorsan sende kesinlikle burayı denemelisin.

Ben deniz mahsulleri alırken ortamın hijyenine son derece önem veriyorum. Çünkü deniz mahsullerinin taze olamaması ya da hijyenik olmayan ortamlarda satılması sağlık anlamında büyük bir risk ortaya koyuyor. Bu anlamda mekanı incelediğimde gerek mekanın temizlik ve hijyen anlayışı gerekse deniz mahsullerinin saklandığı ortam benim için son derece tatminkar oluyor. Burasının son derece işlek ve güvenilir bir yer olması sebebiyle tazelik konusunda herhangi bir sıkıntı yaşanmıyor. Zaten Lazoli Fish Market tazelik anlamında günü geçmiş ürünleri kesinlikle satışına devam etmiyor.

Sende aradığın deniz mahsulü ve balık çeşitlerine istediğin an ve tamamen taze bir şekilde ulaşmak ve sevdiğin insanlara enfes bir balık lezzeti çekmek istiyorsan geleceğin tek adres burası oluyor. Mekânın temizliği, çalışanların bilgisi ve işletmenin profesyonelliği ile senin ve sevdiklerinin deniz mahsulü anlamında tüm beklentilerini karşılayan. Lazoli Fish Market bu alanda Ankara’nın en iyisi oluyor.

Konum ve İletişim Bilgileri

Lazoli Fish Market
Ugur Mumcu Cad. No:48/A | Gaziosmanpasa Gop, Cankaya, Ankara, Türkiye
03124479808Lazoli Fish Market, Ankara