Yüzyıllardır süregelen Uzakdoğu kültürü efsanesinin ögelerinden hiç şüphesiz biri de mutfağıdır. Chinabloom ise bu kültürden aldığı ilhamla başarı ve kalite odaklı bir yeme içme oluşumunu sağlamaktadır.
Alışılmış Uzakdoğu konseptlerinin aksine yeme içme oluşumunu daha dinamik ve daha keyifli bir hâle getirerek markalaşmıştır.
İşinde ustalaşmış Uzakdoğu aşçıbaşılarının Tayland, Çin ve Japon lezzetlerini Türk geleneğine uydurarak, damak tadımıza göre şekillendirip bizlere sunuyorlar.

Mekâna bakacak olursak içeri girdiğiniz an kaliteyi ve iddialı bir yer olduğunu anlamanız hiç uzun sürmeyecek.

Loş ışıklı bir ortamı ve atmosferinin konforuyla ayrıca çiftler için ayrılmış romantik köşeleriyle diğer bir alanında da mozaik kaplama kadın figürünün olduğu alanla ise sosyal medya fenomenleri için fotoğraf çekebilecekleri harika bir alan sunuyor.

Uzakdoğu’nun renklerini, geleneksel motiflerini mekânın her an her yerinde lavabo dahi görmeniz mümkündür.

Servise başlarken dikkatinizi çekecek iki tane menü getiriliyor, biri yiyeceklerin diğeri ise içeceklerin olduğu zengin içerikli, dizaynı harika, görselliği yüksek menüler.

Ayrıca menüye baktığınız zaman seçeneğin bol olması dolayısıyla seçiminizi kolaylaştıracak ülke mutfağına ve yemek çeşitlerine göre sınıflandırılmış olarak karşınıza çıkıyor.

Masanıza ikram olarak likör bardağında limonata, birer adet karides cipsi ve susamlı pane geliyor.(Değişiklik gösterebilir)

Rengarenk sunumları, çalışanlarının özenli ve titiz tutumuyla servis kalitesi, lezzet çeşitleriyle kısacası bir bütün olarak bu mekân kolaylıkla müdavimi olacağınız yerlerden.

Konum ve İletişim Bilgileri

2432. Cadde B Blok No: 97 B/14 Mutlukent Mahallesi, Ankara 06810 Türkiye
0(312)216 50 60Chinabloom, Ankara