Taze ve bol deniz mahsulleri ile çok beğendiğim bir mekan olan Balikcikoy Fahri Cukurambar mekanından bahsetmek istiyorum. Ankara'da bu kadar taze ve lezzetli balık yiyebileceğimi hiç düşünmemiştim. Son derecede lezzetli ve güzel deniz mahsulleri ile hem de alkollü ve alkolsüz içecek seçenekleri ile kaliteli bir zaman geçirmemi sağladı. İlgili ve güler yüzlü personeli, ferah ve dekorasyonu güzel bir mekanda arkadaşlarım ile balık keyfi yaptık.

Masaların iç içe olmaması ortamdan bunalmadan saatlerin nasıl geçtiğini anlamamızı sağladı. Eğer balık restoranlarından mekanın kalabalık olması ve rahat edemeyeceğiniz korkusu ile uzak duruyorsanız geniş oturum düzenine sahip olan Balikci Fahri Cukurambar mekanına bir şans verebilirsiniz.

Hijyen konusunda da temiz olan mekan bu konuda da benden tam not aldı. Balık ve diğer deniz mahsullerinin yanı sıra mezelerini de çok beğendim. Park sorunu olmayan Ankara Balikcikoy Fahri Cukurambar yüksek yerleşimli olduğu için balık keyfi yaparken manzara seyredebileceğimiz bir mekan oldu. Yemek sonrası servis edilen meyveleri de çok beğendik.

Fiyatlar bakımından ortalamanın biraz üstünde kalan fiyatlar ile hizmet veren mekan sadece mezeleri ile bile doyuracak kadar bol ve çok çeşitli servis sunuyor. Hijyenik ve ferah balkonu ile Ankara koşullarında manzara izleyebileceğiniz bir mekanda taze ve bol çeşitli deniz mahsullerini tadabilirsiniz. Eğer otopark sorunu olmayan, kaliteli, lezzetli ve bol yiyecek sunan bir balıkçı arıyorsanız Balikcikoy Fahri Cukurambar restaurant mekanını deneyebilirsiniz.

Konum ve iletişim bilgileri

Balikcikoy Fahri Cukurambar, Ankara
(0312) 287 62 07
Kızılırmak, 1426. Cd. 28/A, 06510 Çankaya/AnkaraBalikcikoy Fahri Cukurambar, Ankara