Ülkemizde balık sevenlerin sayısı bir hayli fazladır. Hem lezzetli hem de taze balık yemek istiyorsanız o halde adresiniz Aliço Balık evi olmalıdır. Geniş hizmet yelpazesiyle pek çok kişinin de son dönemde uğrak mekanlarından biri haline gelmeyi başarmıştır. Konum bakımından da incelediğiniz zaman ise Ankara Emek mahallesinde yer alıyor.

Deniz mahsülleri üzerine lezzetler ortaya koyuyor.Eğer ki sizlerde deniz mahsüllerini seviyorsanız o halde Aliço Balık evinin tam size göre olduğunu söyleyebiliriz. Anıtkabir noktasına 1,8 km mesafede yer alan Aliço Balık evine sizlerde istediğiniz zaman dilimi içerisinde ziyaret edebilirsiniz. Her mevsim boyunca işletmenin kaliteli bir şekilde hizmetlerini sunmaya devam ettiğini belirtmek mümkün. Küçük bir aile işletmesi olarak ön plana çıkan Aliço Balık Evinde sizlerde yer alabilirsiniz.

Gelen müşterilere karşı son derece kibar, nazik, anlayışlı ve gülen gözlerle bakılıyor. Mekandan en güzel şekilde ayrılmanız da mümkün oluyor. En gözde lezzetleri arasında balık, mezelerin haricinde fırında tahinli helva geliyor. Yemek sonrasında gelen tatlı da mest etmeyi başarıyor.

Konum ve İletişim Bilgileri

Aliço Balık Evi
Bosna Hersek caddesi 20/A | Emek Mahallesi, Ankara 06490, Türkiye
+90 312 212 20 00Aliço Balık Evi, Ankara