Ankara’da yaşayabileceğiniz en lezzetli ve en taze deniz mahsulü deneyimini yaşamak istiyorsanız Yamac Fish Restaurant balık restoranı sizleri bekliyor.

Yamac Fish Restaurant hakkında en önemli özellik sizlere Türk ve dünya deniz mahsulü menüsünü aynı anda hem de orijinal lezzetleri ile sunması oluyor. Buraya sevdikleriniz ile ve çok kalabalık gruplarla gönül rahatlığı ile gelebilirsiniz. Lezzetli ve son derece geniş seçme imkanı sunan bir mekan arıyorsanız burası tam size göre. Çalışanların konuk severliği, mekanın sıcaklığı ve uygun fiyatları ile buraya ailenizle gelebilir ve son derece keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Mekanın görselliğinin de katkısı ile yediğiniz tüm ürünlerden en yüksek damak tadını alıyorsunuz. Uygun fiyatlı menüleri sayesinde kaliteli balık restoranı son derece pahalı olur düşüncesi burada son buluyor.

Burası menüde yer alan tüm balık çeşitleri, ara sıcak, sıcak ve meze çeşitlerinin son derece taze ve aynı zamanda en lezzetli şekilde sunulması ile tanılıyor. Burayı tercih ettiğinizde karides söğüş, lakerda, kalamar dolma, mantarlı karides dolma, enginarlı deniz ürünleri, kalkan tava, tuzda levrek ve mersin balığı kavurma çeşitlerini kesinlikle denemeni tavsiye ediyorum. Yamac Fish Restaurant menüleri uygun fiyat, geniş seçme imkanı ve lezzeti sayesinde balık severlerin tüm beklentilerini karşılayacak bir profesyonellikte hazırlanıyor.

Restoranın en dikkat çeken diğer bir yönü ise Ankaralıların çok talep etmesine rağmen taze olarak bulmakta zorlandığı birçok ürüne menüde yer vermesi oluyor. Daha önce birçok mekanda bulunan birisi olarak buranın fiyat, temizlik, servis ve lezzetini gördükten sonra başka bir yere gitmediğimi kesinlikle söyleyebilirim. Yamac Fish Restaurant bir balık restorandan beklenilen her şeyi fazlasıyla sunmasıyla sadece benim değim tüm Ankara halkının taktirini kazanıyor.

Konum ve iletişim bilgileri

Yamac Fish Restaurant, Ankara
+3124906120Yamac Fish Restaurant, Ankara