Gezi

Tunalı Vitamin, Ankara

Hafif yiyecekler ve taze sıkılmış meyve suları için Ankara’da tercih edilebilecek yerlerden bir tanesi de Tunalı Vitamin’dir

Buradan bir Tunalı klasiği diye bahsedebilirim. Kullandığı ürünlerin kaliteli olmasından kaynaklı kendine has bir lezzeti var buranın atıştırmalık yiyeceklerden ziyade taze meyve suları buraya ün katan en önemli etken.

Servis hızı çok iyi bir yer Tunalı Vitamin. Zaten hazırlanması kolay yiyecekler servis edildiğinden birkaç dakika içinde siparişiniz hazırlanıyor. Tahmin edebileceğiz üzere meyve suyu sıkma işlemi çok kısa zaman alan bir süreç. Bu nedenle hız konusunda buranın servisi on puanı hak eden bir yer.

Meyve suları içinde havuç ve portakal suyu karışımı içecek gerçekten tadına bakılması gereken bir lezzet.  Burada tek bir ürünün sıkma suyunu bulabileceğiniz gibi, aynı zamanda farklı meyve sularından yapılan karışımları da bulabilirsiniz. Atıştırmalık tercihi yapacak kişiler için tost iyi seçim olacaktır.

Burası Ankara’da taze meyve suyu satmaya başlayan ilk mekânlardan bir tanesi. Çok uzun yıllardır aynı yerde hizmet veriyor bu nedenle bilindik bir yer ve bulunması kolay. Ulaşım ve park sorunu bulunmuyor. Kısaca Tunalı’ya gidildiğinde kesinlikle uğranması gereken yerler listesinde ilk başta.

Uzun yıllardır buraya gidenler için Tunalı Vitamin bir nostalji tadında. Burayı ilk defa keşfedenler de kesinlikle uzun yıllar tekrar ve tekrar burayı ziyaret edecektir.

Konum ve iletişim bilgileri

Mustafa Kemal Mah. Dumlupınar Bulv. Tepe Prime İş Merkezi No:266 D:14/A Yenimahalle Merkez, Ankara Türkiye
Anıtkabir noktasına 5,8 km mesafede
(0312) 286 76 72

R