Çam ağaçlarının ortasında doğa ile iç içe çok güzel bir lokasyon Seyr-et Et lokantası. Doğa iç içe olan yerler benim her zaman büyük beğenimi kazanmış ve bu sebeple ilgimi çekmiştir. Çam ağaçlarının arasına kurulmuş bu yer ciğerlerinize kadar temiz hava hissetmenizi sağlıyor.

Kızılcahamam’da bulunan Seyr-et Et Lokantası bulunduğu konumu ile insanları büyülüyor. Bu eşsiz konuma bir de iyi servis eklenince beklentiler tam anlamıyla karşılanıyor. Burası kalabalık gruplar için özellikle tercih edilmesi gereken bir yer. Dış kısımda bulunan kalabalık gruplar için düşünülmüş büyük masalar bu grupların rahat şekilde yemeğin tadını çıkarmasını sağlıyor.

Servis personeli oldukça çalışkan ve ilgili ancak mekân
kalabalık olduğunda biraz yetersiz kalınıyor. Buranın en büyük eksiğinin
çalışan sayısındaki azlık olduğunu görmezden gelemeyiz. Eğer çalışan sayısı
arttırılırsa çok daha güzel hizmet sunulacağı bir gerçek.

Yemeklerin lezzeti genel olarak güzel en azından ortalamanın
üstünde denilebilir. Etleri ise diğer yiyeceklerinden bağımsız olarak gayet
yumuşak ve iyi bir tada sahip.

Seyr-et Et Lokantası milli park sınırları içinde yer aldığından ulaşım ve park sorunu bulunmuyor. Mekânın iç kısmı temizliği gayet iyi, dış kısma bakıldığında ise ağaçların ortasında olduğundan yerlerin biraz düzensiz olduğu görülebilir. Fakat bu durum masaların temizliğine engel olan bir durum değil.

Burası doğa ile iç içe olan muhteşem manzaraya sahip güzel bir mekân. Bu sebeple doğa özlemi çekenler için kesinlikle değerlendirilmesi gereken restoran diyebilirim.

Konum ve iletişim bilgileri

Soğuksu Milli Parkı Kızılcahamam, Ankara 06890 Türkiye
+90 312 736 67 36Seyr-et Et Lokantası Kızılcahamam, Ankara