Yemek

Sar Kebap, Ankara

Ankara’da kebap nerede yenilir diye hep sormuşuzdur kendimize arkadaşlarımıza… Ankara Bahçelide ister tek başınıza isterseniz de arkadaşlarınızla, ailenizle nezih bir ortamda sar kebap salonunda Adana acılı acısız, Urfa kebap ve tavuk şiş, çöp şiş yeme şansınız var.

Fiyatları orada bulunan diğer kebapçıların kat kat altında olmasına rağmen kaliteden gram şaşmaz. Hal böyle olunca da konukları dolup taşıyor. Müşterilerini memnun etmek için izzet ikram da cabası. Buraya geldiğiniz zaman wifi açıp internette saatlerce dolanabilir, garsonlar gözünüze kalksa da gitse diye bakmaz, ücretsiz çayınızı kahvenizi yudumlayabilirsiniz.

Ankara 6. Caddenin En Ekonomik Kebapçısı

Ankara Bahçeli 6. Caddede kalitesinden şaşmadan en ekonomik fiyatla Adana – Urfa kebap yiyebileceğiniz bir yer burası, Nezih aile işletmeciliğiyle de herkesin gelip bu eşsiz lezzetlerin tadına varacakları bir yer ayrıca burası. Diğer işletmelere göre daha ucuz olmasının yanı sıra sınırsız wifi, sınırsız çay ve kahve keyfi de yine burada sizi bekliyor olacak.

Sırf Ankara’nın Bir Ucundan Buraya Gelen Var

Bahçelide kebapçılar arasında sar kebap ayrı bir yere sahip. Sırf burada kebap yemek için Ankara’nın ta bir ucundan buraya kadar gelen insanlar var. Çok eski bir aile işletmesi olduğu kadar kendinizi evinizde hissettiren samimi bir mekân.

İletişim ve konum bilgileri

Bahçelievler, 54. Cad. No:5, Çankaya/Ankara
03122123560

R