Anıtkabir noktasına 1,6 km mesafede yer alan mekana istediğiniz zaman ziyaret edebilirsiniz. Balık lokantasında balıklar taze ve lezzetlidir. Anında pişirilerek masanıza getirilir.Çalışanların ilgisinden sizlerde fazlasıyla memnun kalırsınız.

Deniz Mahsülleri konusunda kaliteli bir şekilde  yemekler hazırlanıyor. Yemeklerinden balıklarına, içeceklerine kadar her şeyin son derece lezzetli olduğunu söyleyebiliriz. Tamamen taze ürünler kullanıldığından dolayı doğal olarak sizlerde gönül rahatlığı ile bu hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

Çalışanlarının samimi olmasından da fazlasıyla hoşnut kalmaya başlayacaksınız. Müşteri memnuniyeti odaklı bir şekilde hizmet vermeye devam ediyor. Bu sayede mekana ayak bastığınız andan itibaren memnun kalarak ayrılmış olursunuz. Nezih ve biro kadar da alkollü mekan olma özelliğine sahiptir. Karanfil sokakta yer alır.

İstediğiniz zaman içerisinde sizlerde mekanı ziyaret edebilirsiniz. Günün her anında hizmet veren en iyi mekanlardan biri olma özelliğine sahiptir. Yüksek kalite standartlarında bir hizmet sunulduğundan dolayı fazlasıyla da memnun kalırsınız. Türkiye'nin en iyi yerlerinden biri olarak da hizmet veren adreslerden birisidir. Bu konuda kaliteli bir şekilde hizmet almanız mümkün olacak.

Konum ve İletişim Bilgileri

Sahil Et ve Balık Lokantası, Ankara
Karanfil Sok. No:44/A | Kizilay, Cankaya, Ankara, Türkiye
03124195933Sahil Et ve Balık Lokantası, Ankara