Ankara’da kafe konseptinde hizmet veren sayısı hayli fazla ancak ufak tefek atıştırmalıkların ya da pasta çikolata gibi ürünlerin bir arada servis edildiği yer sayısı ne yazık ki azdır. Rumeli Çikolatacısı bu anlamda diğer kafe işlemelerinden sadece adı ile değil verdiği hizmet ile de ayrılıyor.

Burasının mekân yapısından bahsetmek gerekirse masa düzenlerin biraz sıkışık olduğundan söz edebilirim. Her zaman kalabalık bir yapısı olması nedeni ile ilk başlarda sıkışıklık hissi yaşamanız gayet normal olacaktır. Ancak içeride biraz zaman geçirince sıkışık ortamı sıcak ve samimi bir havaya büründüğünü göreceksiniz.

Bahçeli 7. Caddede uzun süredir hizmet veren bu mekân, bir miktar otopark sorunu yaşaması nedeni ile dikkat çekiyor. İşler bir yer üstünde konumlanan Rumeli Çikolatacısı bunu göz ardı ettiğimizde olağanüstü lezzetlere sahip bir yer.

Çikolata ürünleri değişken tatlara sahip ürünlerdir. Gidilen farklı mekânlarda aynı ürünleri tüketmenize rağmen aynı lezzeti alamayabilirsiniz. Burası için ürünlerinin farklı bir lezzet kalitesi olduğundan bahsedeceğim. Özellikle madlen çikolata her gittiğimde denediğim ve sürekli aynı harika tadı aldığım ürünlerden yalnızca bir tanesi.

Çalışanlarının hürmette kusur etmemesi ve çok hızlı bir servise sahip olması nedeni güzel bir kafe ortamında lezzetli çikolata ürünleri tüketmek isteyen herkes için Rumeli Çikolatacısı benim kesinlikle tavsiye edebileceğim ve sizin de gittiğiniz için çok memnun kalacağınız bir yer.

Konum ve iletişim bilgileri

Bahcelievler 7. Cadde, Ankara TürkiyeAnıtkabir noktasına 1,1 km mesafede
(0312) 223 45 55Rumeli Çikolatacısı, Ankara