Deniz mahsülleri üzerine çalışan Ankara’daki restoranlar içinde ilk on'a daima giren bir mekandır Rastgele Restaurant. Toplam sayının onları geçtiğini de tahmin etmek güç değildir. Böylesi bir rekabet ortamında bu işletme fark yaratıyor.

Gerek yemeklerinin lezzeti, gerek servis ve gerekse mekanın atmosferi hep olumlu yorumlar alıyor. Fiyatlar fazla diyenleri ama bu balığa değer diyenler dengeliyor. Çankaya, Hollanda Caddesi üzerinde hizmetinizde olan Rastgele Restaurant ayrıca Ankara’daki tüm restoranlar içinde de ilk grupta sayılmaktadır ki bu konudaki genel toplam dört bin işletmeyi geçmiştir.

Rastgele Restaurant beş değişik salonunda özellikle iş adamlarının tercih ettiği bir işletmedir. Odun fırınında pişen kiremitte balık mekanın en sevilen yemekleri arasındadır.

Ailelere Uygun

Aile ziyaretlerine son derece uygun olan Rastgele Restaurant şık bir mekan. Yarı açık ve kapalı kısımlarında keyifle vakit geçirmeniz mümkün olurken, kalabalık grup etkinlikleriniz için de iyi bir mekan olacaktır.

Işıklandırmalarla süslenen dış mekanın yanı sıra, iç mekandaki balıkçı lokantası hissini her zaman yaşayabilirsiniz. Taze ve mevsiminde balık keyfi sunan restoran, her ihtiyacınızın karşılanmasını sağlayacak hizmetler sunmaktadır. Fiyatları da uygun buldum.  Yani birkaç kişi buluşup gittiğinizde kazık yemezsiniz.

Konum ve İletişim Bilgileri

Rastgele Balıkçı
Turan Güneş Bulvarı Holldanda Caddesi No:7, Ankara, Türkiye
+90 312 441 62 62Rastgele Restaurant, Ankara