Yemek

Pancar, Ankara

Küçük sıcak ve neşeli vakit geçirmek isteyen kişilerin rahatlıkla tercih edebileceği Pancar, Ankara’nın en ünlü mekânlarından biri sayılır. Küçük bir mekân olmasına karşın bu denli bir üne kavuşmasının tek bir nedeni olabilir o da kesinlikle lezzet.

Pancar arkadaşlar arasında birbirine en çok tavsiye edilen mekanlardan bir tanesi. Buranın çok tavsiye edilmesinin nedeni hizmette hiçbir zaman kusur edilmemesi ve lezzetli yiyeceklere sahip olunması.

Yemeklerin lezzeti kadar mezelerin çokluğu da dikkat çekici detaylardan. Levrekli zeytin, topik ve ciğer gidildiğinde mutlaka tadına bakılması gereken şeyler. Siparişinizin ardından biraz küçük porsiyonlarda da olsa her türlü meze tatmanız için getiriliyor. İçecek menüsü oldukça geniş ve kaliteli şeylerden oluşuyor. Kısaca burada isteyeceğiniz her şeyi bulabilirsiniz.

Burası için fiyatlar genellikle yüksek bulunuyor. Ancak verilen hizmet kalitesini ve lezzeti göz önüne aldığımda verilen paranın buna değdiğini düşünüyorum. Burası en azından diğer benzeri yerlere göre ne yediğinizi bilmenizi sağlıyor.

Pancar için olumsuz bir örnek vermek gerektiğinde burada sürekli olarak boş yer bulamayacağınızdan bahsedebilirim. Özellikle öğle saatlerinde buraya erken gitmek çok önemli aksi halde ayakta boş yer beklemek zorunda kalabilirsiniz.

Tunus caddesinde bulunan Pancar yalnız başınıza ya da arkadaşlarınızla ve yahut aile ile rahatlıkla gidebileceğiniz eğlenceli bir yer. Buraya daha önce gitmemiş ve birilerinden tavsiye almış kişiler için çok vakit kaybetmemelerini öneririm.

Konum ve iletişim bilgileri

Tunus Cad. 85/A KavaklIdere, Ankara Türkiye
Anıtkabir noktasına 2,9 km mesafede
+90 312 468 01 63

R