Beylikdüzü’nün ilk börekçilerden olan Öz Lezzet börek alanın da gerçekten başarılı ve kendine rakip oluşturmamak için hızla büyüyen firması ile onlarca şubesi ve ücret karşılığı sattığı firmaları vardır. Bu firmanın en önemli özelliği ise gerçekten servis saati boyunca ne zaman giderseniz gidin her zaman taze ve sıcak börek, poğaça yiyor olmanızdır.

Beylikdüzü’nün en kapsamlı börekçilerinden olan Öz Lezzet Börek Salonu yeşilimsi renklerde ki dükkanları ile temiz ve ilgili personeli dükkanın hakkını veriyor.

Poğaça ve börek hakkında ne kadar konuşulur bilemem ama börek çeşitleri bir hayli fazla olup. Patatesli, kıymalı, peynirli, kaşarlı olmak üzere kol börekleri; Peynirli, Kıymalı ve mantar kaşarlı su börekleri; sade, kıymalı, kaşarlı, zeytinli ve çikolatalı poğaçaları; dereotu özel poğaçaları ve zeytinli, peynirli açmaları ile bir çok çeşit ve içerik hakkı veriyor.

Ayrıca personellerin ilgili ve temiz oluşu da bu işin ehi olduğunu söyleyebilirim. İş yapan dükkanları ve güzel konumları ile sigara içilen alanları ve sigara içilmeyen alanları ile ilgi odağı olduğunu söyleyebilirim.

Ayrıca fiyatlar konusuna gelecek olursak can yakmayan fiyatları ile öğrencilere ve bir çok insana hitap edebilmektedir. Son olarak da uygun konumları ile insanların her saat dinlenmek bir çay içip içlerinin ısınmaları için güzel bir ekonomik yer olabilir.

Konum ve iletişim bilgileri

Adnan Kahveci, Osmanlı Cd., Beylikdüzü/İstanbul
Telefon: (0212) 855 36 39
Çalışma Saatleri: 06:00 - 20:00 (Haftanın her günü açık)Öz Lezzet Börek, Beylikdüzü