Ankara’da Eymir Gölü Tesisleri Gölbaşı mevkiinde hizmetinizde olan Orfoz Restoran için öncelikle balığın hakkını veren yer diyoruz. Sonrasında balığın tadına çok güzel bir manzaranın eşlik edeceğini belirtmek gerek. Gün batımında harika manzaralarla beraber yediğim dil balığı enfesti diyenlere kulak vermek gerekiyor.

Bir deniz ürünleri restoranı şeklinde tanınsa bile Orfoz Restoran nefis Pazar kahvaltılarının mekanı olarak da biliniyor. Açık havada güzel zaman geçirebilir, bu arada istediğinizi de yiyebilirsiniz. Dünyada bir klasik olan balık ve cips menüsünü çocuklar da çok sevecek. Siz de lezzet dolu yemeğinizi yerken Eymir Gölü manzarasının tadını çıkaracaksınız. Mezgit buğulama dil tava ile birlikte Orfoz Restoran menüsünün en çok sevilenleri arasında geçiyor.

Fiyatlar Uygun

Fiyat olarak da son derece uygun olan mekan Eymir Gölü manzarasını yakından inceleyeceğiniz masalarla daha renkli hale geliyor. Son derece özel olan bu alanlar için erken gelmenizde yarar var. Geç kalmadan hemen şık masaları kapabilirsiniz. Orfoz Restoran için deniz kıyısında bulunan masalara önceden rezervasyon yaptırmanız şart!

Konum ve İletişim Bilgileri

Oyfoz Restoran
ODTÜ Eymir Gölü, Ankara 06705 (Kış mevsiminde Pazartesi günleri kapalıyız)
+90 312 491 78 99Orfoz Restoran, Ankara