“Kentin en iyisi” olduklarını iddia eden bu mekân gerçekten de bulundukları yerin en iyilerinden ve insanların adından söz ettirebilen yerlerden biri olmayı başarıyorlar. 1998’den beri hizmet vermeye devam eden Newcastle en popüler kalabalık meydanlarda ve alışveriş merkezlerinde yer alıyor.

Gidenlerin kalitesine, temizliğine ve özenli menüsüne hayran kalarak oradan ayrıldıkları bu yerde yüksek kalite hizmet vermek onlar için önemli bir husus. Kaliteli ve her mekânın kolaylıkla servis etmediği alkollü içeceklerin menüsünde yer alması bu sektörde pozitif bir durum.

Çünkü alkol kullananların her zaman içtikleri şeylerin dışına çıkıp yeni tatlar denemelerine olanak sağlıyor. Dünya mutfağından lezzetleri başarılı şeflerin lezzetli ellerinden denemek de Newcastle’ da mümkün.

Özenle dekorasyonu yapılmış olan iç ve dış mekân tasarımları ile dikkatleri üzerine çeker bir yer Newcastle. Kalabalık bir grup olarak yemek eşliğinde birkaç kadeh bir şeyler içmek isterseniz de geniş oturma düzenleriyle bu mekânı tercih edebilirsiniz.

Özenle seçilen müzikler yemeğinize, tatlılarınıza, içkilerinize ve hoş sohbetinize eşlik edecek. Hizmet sektörüne devam eden hikâyesine ilk olarak Ankara’da başlayan Newcastle, İstanbul ve Bursa şubeleri ile size doyumsuz saatler yaşatmaya devam etmektedir. Siz misafirlerini düşünerek hazırladıkları menüleri ile yılbaşı gibi özel günlerde de sizleri ağırlamak için bekliyorlar.

İletişim ve konum bilgileri

Mustafa Kemal, Dumlupınar Blv. Tepe Prime Avenue D:B Blok 266/B-01/02, Çankaya/Ankara
03122863321Newcastle, Ankara