Yemek

Newcastle, Ankara

Ankara Yenimahalle Arcadium AVM’de yer alan bir mekan olan New Castle pizza, fast food, gastropub ve bar hizmeti sunmaktadır. Nezih bir ortama ve hoş bir ambiyansa sahip olan mekan hem yemekleri hem de hizmeti ile müşteri memnuniyeti kazanan bir mekan. Hem alkollü hem alkolsüz içecek ve yemek servisi sunan mekan hem çocuklu ailelerin, hem bekarların gelebileceği bir ortam.

 Çorba çeşitleri, başlangıç yiyecekleri, ara sıcaklar, salatalar, son zamanların popüler yiyecekleri olan Buddha Kaseleri, makarna, uzak doğu mutfağının vazgeçilmesi noodle menüleri, pizza, wrap, krep, burger, et ve deniz ürünleri gibi çok geniş bir ürün yelpazesi ile hizmet veriyorlar. Alkollü içeceklerde ise bira, şarap, kokteyller, konyaklar, şişe ve bardak alkollü ürünleri ile nezih bir mekanda alkol almak isteyen kişilere hitap eden bir mekan.

Hem yiyecek menülerinin hem de alkollü içeceklerinin geniş bir yelpazede sunulduğu, ferah ve hoş bir ambiyansa sahip olan bir mekanda vakit geçirmek istiyorsan Ankara New Castle mekanını gönül rahatlığı ile tercih edebilirsin.

Konum ve İletişim Bilgileri

Arcadium AVM, Ankara
(0312) 242 07 03

R