Nelipide mekanı adı gereği pideci olarak adlandırılsa da burası sadece bir pideci değil ve inanılmaz güzel balkon manzarası ve inanılmaz güzel lezzetleri ile siz misafirlerine keyifli dakikalar geçirmenizin garantisini sağlıyor.

Mekanın konumu ve manzarası harika olduğunu söyledim. Arkadaşlarınız ile akşam yemeğinizi yada sabah kahvaltınızı yaptıktan hemen sonra Beylikdüzü Yaşam Vadisi’nde bir tur atabilir ve hemen yanında olan Starbucks’ta keyifle kahvenizi içebilirsiniz. Ayrıca arkadaşlarınız ile yapacağınız bu buluşmada bu mekanı seçmiş olmanız arkadaşlarınızın gözünde bir prestij sahibi olacağınızı söyleyebilirim.

Mekanda sadece pide satılmadığını ve serpme kahvaltı menüsü inanılmaz lezzetli ve bol çeşitli olduğunu söyleyebilirim. Ayrıca serpme kahvaltısının paketleri ve çeşitli menü seçenekleri ile aklınıza ve bütçenize göre menü seçimi yapabilirsiniz.

Balkonda köşe ve manzaralı bölgeleri seçebilmek için kesinlikle randevu ile rezervasyon işlemi yaptırın. Çünkü rağbet gören bir yer olduğu için Beylikdüzü halkı tarafından yoğun ilgi gören bir yer olduğunu söyleyebilirim.

Her ortama ayak uydurabilecek bu mekanda sigara içilen ve içilmeyen mekan olarak iki farklı alanı olduğunu söyleyebilirim. Kahvaltı esnasında sigara içilmesinden hoşlanmıyor ve sigarasız alanda kahvaltı keyfini yapabilir yada sigaralı alanda kahvaltı başında keyif sürebilirsiniz. Yalnız size tekrar tavsiyem olan kesinlikle balkonda oturup Beylikdüzü Yaşam Vadisinin 2.etapı olan alanı izlemenizdir. Ayrıca bir gün planlaması yapmak gerekirse kahvaltınızı burada aileniz ile yaptığınızı ve Yaşam Vadisi tamamlanınca aileniz ile Vadi boyunca sahil gezisi yaptığınızı ve tekrar pidecinin yanında bir kahve içerek günü bitirebilirsiniz.

Ayrıca personelin ilgisi ve temiz kıyafetleri ile güven verdiğini söyleyebilirim. Kesinlikle gidip tadım kontrolu yapılması gereken bir yer olduğunu söyleyebilirim. Afiyet olsun.

Konum ve iletişim bilgileri

Büyükşehir Mahallesi Anadolu Cad. Beylikdüzü/İstanbul
Telefon: (0212) 873 10 52
Çalışma Saatleri: 07:00 - 23:00 (Haftanın her günü açık)Nelipide Gurme, Beylikdüzü