Mekân sizi tatmin edecek düzeyde sadeliğe ve şıklığa sahip. Güler yüzle sizi karşılayan çalışanlar siparişlerinizi özenle alıyor. Sormak istediğiniz bir şey olduğunda sabır ve anlayışla dinleyip aklınızdaki soruları cevaplıyorlar.

İşletme her daim kalabalık olsa da, her zaman için kendinize bir yer bulabiliyorsunuz. Döner servisleri sırasında gösterilen özenin ardından döneri tatığınızda o bekleyip sürekli pişmekten garipleşmiş bir döner yerine sanki size özel üretilmiş ve özenle pişirilip servis edilmiş bir döner karşılıyor. Döner çeşitlerinin yanıdan menülerinde pilav ve türevleride bulunuyor. Pilavlarını tereyağdan yapmalarından kaynaklı olmalı ki, pilava doyamıyorsunuz.

Izgara köfteleri ise lezzet ve kalite bakımından apayrı bir lezzet. Köftelerin günlük olarak taze üretim olduğunu belirttiler. Tadana kadar çok büyük bir beklenti olmasa da ızgara üzerinde yavaş yavaş pişirilmesi sayesinde köftenin dışı ile içi aynı anda pişiyor. Kullanılan malzeme kalitesi önemli rol oynasa da pişirilme tarzı lezzetini daha da artırıyor.

Yemek sırasında ve sonrasında verilen ikramlar ise lezzete lezzet katıyor. Çoban salatalarında doğal yetiştirilen ürünler kullandıklarına eminim. Yıllar önce tattığımız yeşillik ve sebze tadını alıyorsunuz. Kalitesine kalite katan ikramları mekânı muadilleri arasında üst sıralara taşıyor.

Eski mekanının özenle restore edilmesi ile tarihi bir görünüm kazanan işletme, lezzeti ve ürünlerinin sergilediği tatlar ile nostaljik bir his uyandırıyor.

İletişim ve konum bilgileri

Hacıbayram Caddesi, No:6/C  Ulus, Ankara
+90 312 309 80 60Nazım Usta Hacıbayram Dönercisi, Ankara