Yemek

Meridyen, Ankara

Uzun yıllardır Ankara’da hizmet veren Meridyene ne zaman arkadaşlarımla güzel bir müzik eşliğinde sohbet etmek istesek gideriz. Mekân bulunduğu yere göre oldukça farklı bir konseptte hizmet vermekte ve her yaştan insan da tercih etmekte. Gencinden yaşlısına herkes burada.

Çalışanlar oldukça kaliteli ve işlerini iyi yapan insanlar. Zaten mekânın dekoru o kadar nezih ve klas ki içeri girdiğiniz anda kendinizi iyi hissediyorsunuz. Aynı zamanda canlı müzik de tam olması gerektiği gibi. Biz arkadaş grubumuzla canlı müzik hizmeti veren mekanları çok seviyoruz. Fakat bazılarında ses o kadar rahatsız edici oluyor ki insan kendi konuştuğunu dahi duymakta zorlanıyor. Burası o konuda da oldukça başarılı.

Aynı zamanda benim buradaki favori yemeğim kesinlikle şinitzel. Şinitzel yapımı her ne kadar basit gözükse de birçok işletmenin bana göre beceremediği bir yemek. Fakat buradaki şinitzel benim yediğim en iyi şinitzel ve canınız şinitzel isterse kesinlikle burayı tercih etmelisiniz diyebilirim.

Aynı zamanda alkol çeşitleri de bir hayli fazla. İçki eşliğinde arkadaşlarınızla sohbet edip aynı zamanda güzel bir müzik dinleyeceğiniz bana göre en iyi yerlerden bir tanesi tavsiye ederim. Fakat fiyat olarak diğer rakiplerine oranla biraz fazla olduğunu da söylemeden geçmeyim. Ama bana göre verilen hizmet ve mekânın da nezihliğini düşünürsem verilen fiyatlara oldukça değer bir yer olduğunu düşünüyorum ve bu sebeple de sık sık gidiyoruz.

İletişim ve konum bilgileri

Kavaklıdere, Tunus Cad. 88/A, Çankaya/Ankara
(0312) 426 09 40

R