Yemek

Melbo Cafe, Ankara

Melbo Cafe benim Kızılay’da sık sık tercih ettiğim bir mekân. Uzun yıllardır hizmet veriyor ve bu zamana kadar hizmetlerinde kalite düşüşü yaşamadıkları gibi aynı zamanda hizmetlerini geliştirdiklerini dahi söyleyebilirim. Mekânın bulunduğu konum da oldukça merkezi.

Burada birçok kez kahvaltı ve normal öğünlerimde bulundum. Gerek arkadaşlarımla gerek ailemle gittiğim vakit benimle gelen herkes de benim gibi memnun ayrıldı. Çalışanlar oldukça genç insanlar ve işlerini başarıyla yapıyorlar. Mekânın iç tasarımı da oldukça güzel ve kendine has bir havası var.

Bazı günlerde canlı müzik de yapıyorlar ve bu canlı müzik insanı yoran bir müzikten ziyade insanın ruhunu dinlendiriyor diyebilirim. Kahvaltı için gittiğim vakit benim tercihim burada hep menemen oluyor. Kızılay civarında bu kadar lezzetli bir menemen yapan başka bir yer görmediğimi belirtebilirim.

Aynı zamanda servis hızı olarak da oldukça başarılı bir işletme. Verdiğiniz siparişleri siz daha gelmesini beklemeden getiriyorlar bu da önemli bir artısı. Bunun dışında kalabalık gruplarla gidebileceğiniz bir yer ve size özel bir yer oluşturuyorlar. Bu da kendinizi evinizde gibi hissetmenizi sağlıyor.

Alkol isteyen kişiler için burada alkol de bulunmaktadır. Benim burada yemeyi en çok tercih ettiğim yemek tavuk pirzola ve oldukça lezzetli yapıyorlar. Fiyat olarak da Kızılay ortalamasının bir tık üstü olsa da verilen hizmet ve mekânın genel havasına bu fiyatın değeceğini düşünüyorum.

İletişim ve konum bilgileri

Eti, Gazi Mustafa Kemal Blv. Çankaya/Ankara
03124180363

R