Bilindik ya da sürekli gittiğinizden yerden sıkılmışsanız ve kendinize iyi bir alternatif arıyorsanız Lokal 71 tam adresiniz olacak. Oldukça farklı bir konsept ile hizmet veren bu yer her müşterisini mekanlarından mutlu ayrılması için gayret sarf ediyor.

Alkollü ve alkolsüz içki servinsin yanı sıra yemek menüsü de buluna bu mekân için oldukça lezzetli şeyleri menüsünde barındırdığından söz edeceğim. Genel anlamı ile bar hizmeti veren bu mekân menüsünde klasik yemeklerden farklı olarak. Kokoreç ve midye dolma gibi özel tatları olan burası farklı lezzet uyumları ile karşımıza çıkıyor.

Mekânın servis hızının gayet iyi olduğundan söz edebilirim. Ayrıca sıcak ve güler yüzlü bir karşılama da buranın artı yönlerinden. Lavabo ve iç kısım hijyenine gelince bir standardının olduğu kesin.

Lokal 71 haftanın bazı günleri müzik grubunun çıktığı nezih mekânlardan bir tanesi görünümü oluşturuyor. Ayrıca gelen müşteri portföyü de gayet kaliteli. Bilkent’te yer alan bu mekân zaten bu taraflarda fazla gidilecek yer olmaması nedeni ile her gün kalabalık bir yapıya sahip. Sunduğu hizmete bakıldığında fiyatların yerinde olduğu ve porsiyonların yeterince büyük olduğundan söz edeceğim.

Kendine alternatif yer arayanlar ve güzel atıştırmalıklar eşliğinde müzik keyfi yaşamak isteyenlerin burayı mutlaka değerlendirmesi gerekecek gibi görünüyor. Denedikten sonra mekân hakkında oluşan olumlu izlenimin boşa gitmediğini rahatlıkla göreceksiniz.

İletişim ve konum bilgileri

Üniversiteler, Ankuva AVM No:12, Çankaya/Ankara
03122664071Lokal 71, Ankara