L'avare sunmuş olduğu deneyimle benim oldukça beğenimi kazandı. Öncelikle böyle bir mekan ve tasarımı daha önce Ankara'da herhangi bir yerde görmedim ve bu açıdan oldukça eşsiz bir mekan. Sırf yemek için değil sevdiklerinizle farklı bir etkinlik arıyorsanız kesinlikle tavsiye edebilirim.

Öncelikle mekanın giriş katında Fransız sokağı bulunuyor ve bu sokakta çok şık bir sahne eşliğinde tiyatro gösterileri sergileniyor. Alt kısımda da doğaçlama bir şekilde tiyatro yapılan bir sahne ve yemek bölümü bulunuyor.

Mekan o kadar başarılı bir şekilde tasarlanmış ki bulunduğum süre zarfında kendimi sanki yurt dışında bir yerdeymişim gibi hissettim. Kesinlikle bundan sonra sevdiklerimi ve misafirlerimi de alıp gidebileceğim ilk mekanlar arasında yerini alacak.

Menü olarak da oldukça zengin ve vejetaryenler için de baya fazla seçenek bulunmakta. Ben mekanda makarna ve üstüne sufle yedim ve tat olarak oldukça başarılı buldum. Fiyat Ankara ortalamasına göre yüksek gözükse de sunduğu hizmet oldukça şık. Oldukça fazla tercih edilen bu mekana gelmeden önce rezervasyon yaptırmanızı da öneririm.

İletişim ve konum bilgileri

Çankaya, 16/1, Üsküp Cd., Çankaya/Ankara
03124272242L’avare, Ankara