Size özel bir chesecake mekanından söz etmek istiyorum. Burası Ankara’nın en iyi chesecake işletmesi diyebilirim. İlk karşılaşacağınız sorun, park etme problemidir. Bunun dışında işletme içerisinde en iyi tadı alabilirsiniz.

Gittiğinize değdiğini her şekilde hissettirecek sıcak yaklaşımlı ve küçük bir mekandır. Bunun yanında tatlılarına denecek hiçbir şey bulamıyorum. Temizlik mi? Mükemmel ötesi personelleriyle sürekli hijyenik bir ortam sağlanmaktadır. Abartmıyorum, gittim ve inanın hayran kaldım. Kapasite olarak mekanın kalabalık ağırlayabilecek kadar imkanı yok. Masa sayısı nispeten az ama hizmet kalitesi bakımından gerçekten keyifli. Üstelik masalara servis ettikleri tüm ürünler kendi imalatları ve bu insana güven veriyor. Günlük çıkan tatlıların tadı benim damağımda kaldı.

Son zamanlarda insanlar, modern bakışı olan, kendini geliştiren işletmelerde takılmayı tercih ediyorlar. Arkadaşınızı alıp buraya oturduğunuzda, ne demek istediğimi anlamış olacaksınız. Lezzetse lezzet, olanaklarsa olanaklar ve ilgiyse ilgi. İnsan daha başka ne isteyebilir öyle değil mi?

Konum ve İletişim Bilgileri

Kuzgun Caddesi No:9, Ankara 06540 Türkiye
Anıtkabir noktasına 2,6 km mesafede
+90 506 911 06 45

Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Kuzgundokuz, Ankara