Kaliteli, taze ve lezzetli deniz mahsulleri ve meze çeşitleri ifade edildiğinde tercihim her zaman Kumkapı Balıkçısı Volkan Usta oluyor

Kumkapı Balıkçısı Volkan Usta hakkında akla gelen ilk nokta Ankara’nın en leziz ve taze balık çeşitlerini bulabileceğiniz bir içkili mekan olması geliyor. Restoranın popülerliği ve konumu itibari ile park gibi sorunları yaşamayacağınız için tüm dostlarınızı ne kadar kalabalık olursa olsun burada memnuniyetle ağırlayabilirsiniz. Burası kaliteli ve güveni en üst düzeyde sunması ile Ankara’nın en lezizi ve en elit mekanları arasında yer alıyor.

Buranın en önemli özelliği insanların sorunsuz ve keyfini çıkararak içkilerini içerek gerçek lezzetleri tatması oluyor. Deniz mahsulü ve ızgaraların lezzeti ve tazeliği kadar meze çeşitleri de burasının en dikkat çekici noktaları arasında yer alıyor. Burada yer alan meze çeşitleri sizin keyfinizi ve damak tanıdınız en üst düzeyde yaşamanızı sağlıyor. Burada yer alan geniş çeşitlilik sayesinde klasik mezeler dışında daha önce hiç tatmadığınız enfes meze çeşitlerini de tatma imkanı buluyorsunuz.

Burası lezzet ve çeşitlilik kadar görsellik anlamında insanlara huzur ve güven veriyor. Kumkapı Balıkçısı Volkan Usta bu anlamda lezzet ve mekan görselliği olarak insanların gönül rahatlığı ile gelebileceği, keyifli zaman geçirebileceği bir ambiyans ortaya koyuyor. Burada gerçek rakı balık keyfini yaşarken meze ve müzik eşliğinde yaşayabileceğiniz en keyifli ve huzurlu dakikaları size sunuyor. Burada gerçek anlamda bir meyhane keyfi yaşamak istiyorsan sana beklediğin her şeyi sunuyor. Rakı balık konusunda son derece hassas biri olarak burasının sana ve sevdiklerine en iyi hizmeti sunacağını ve kesinlikle memnun kalacağına emin olduğumu belirtiyorum.

Konum ve iletişim bilgileri

Kumkapı Balıkçısı Volkan Usta, Ankara
+90 312 266 65 65Kumkapı Balıkçısı Volkan Usta, Ankara