Kıskaç balık orta yaş ve üzerine hitap eden şık bir lokanta. Deniz ürünleri ağırlıklı bir mekan ve alkollü içecek tüketmek de mümkün. Rakı balık için Ankara’nın en çok tercih edilen yerlerinden biri. Öncelikle balıkların canlı canlı pişirildiğine tanıklık etmek isteyenlere hitap ediyor. Balıklar çok lezzetli sosyal eşliğinde servis ediliyor. Rakı fiyatları da ortalamanın bir tık üzerinde seyrediyor.

Çok şık ve iyi bir mekan olduğu için genelde gelir durumu üst seviyede olan kişiler tarafından ziyaret ediliyor. Balık lokantası mantığının biraz üzerinde olan mekanda canlı müzik de var. Bu yüzden fasılların aranılan mekanlarından biri oluyor.

50 Çeşitten Fazla Mezesi Var

Balık ve rakı mezesiz gitmez diyenlere 50 farklı meze çeşidi sunuyorlar. Ahtapot ızgara, atom ve deniz mahsüllerinden yapılan Akdeniz mezeleriyle ailece, arkadaşlarla ziyaret edebileceğiniz mekanda mükellef bir sofra kurdurabiliyorsunuz. Her damak zevkine hitap eden mezeleriyle dikkat çeken mekan, balık lokantası deneyiminizi en üst düzeyde gerçekleştirecek. Ben 3 ayda bir mevsim döngülerinde işyerindeki personeli toplayıp götürüyorum. Ud dinletisine denk gelirseniz çok keyif alabilirsiniz. Özellikle Ayhan ve bey ekibi de size gerçek bir keyif yaşatacaktır. Kutlamalar için bir numaralı adresimiz. Farklı tatlıları ve meyve salatalarıyla da kapanışı yapabilirsiniz. Mekanda kredi kartı ve nakit ödeme geçerli, personel güler yüzlü ve hızlı. Kıskaç Balık Ankaralılara şık ve nezih bir ortam deneyimi yaşatmayı vaat ediyor.

Konum ve iletişim bilgileri

Kıskaç Balık, Ankara
(0312) 437 57 75
Yıl, Reşit Galip Cd. No:4, 06680 Çankaya/AnkaraKıskaç Balık, Ankara