Antakya mutfağının Ankara’daki en iyi temsilcilerinden biri
olan Kebo, sunduğu lezzetli ve büyük porsiyonları ile dikkat çeken yerlerden
birisi. Pek çok kişi buraya büyük porsiyonları ve olağanüstü lezzetleri nedeni
ile ziyaret ediyor.

Kebo, geniş oturma alanları ve ferah alanı ile dikkat çeken bir yer. Antakya yöresine ait yemeklerin burada tüm lezzetleri ile müşterilere sunulduğundan bahsedebilirim. En başta da belirttiğim gibi porsiyonlar lezzetli olmalarının yanı sıra oldukça da büyük geliyor masanıza. İlk andan itibaren içeri girer girmez çalışanlar sizinle yakından ilgileniyor.

Yemelerin lezzetine gelince Antakya mutfağı zaten bildiğiniz gibi eşsiz lezzetlerin bulunduğu bir mutfaktır. Burada da bu eşsiz tatları denemeniz oldukça ihtimal dahilindedir.

Özellikle özel soslu Antakya usulü tavuk döner mutlaka denemeniz gereken bir lezzet. Ayrıca yine bu yöreye ait olan künefe tatlısı mutlaka denenilmesi gereken şeylerden biri.

Mekanın temiz ve düzenli olması hijyen bakımından bir kusurunun olmadığını gösteriyor. Ayrıca yemeklerin hazırlandığı alanlar da oldukça tertipli görünüyor.

Hizmet verdiği uzun yıllar boyunca lezzet kalitesini hiç düşürmemiş olan Kebo, hem uygun fiyatları olması hem de büyük porsiyonları bulunması nedeniyle herhangi bir öğün için Ankara’da rahatlıkla tercih edilebilecek yerlerin en başında geliyor. Bu anlamda beniz size burayı gönül rahatlığı ile tavsiye edebileceğim bir olduğundan söz etmem mümkün oluyor.

Konum ve iletişim bilgileri

Meşrutiyet, Konur Sk. No:5, Ankara 06420 Türkiye
Anıtkabir noktasına 1,9 km mesafede
+90 312 417 73 83Kebo Kızılay, Ankara