İşletmeye daha adımınızı atar atmaz mekânın kalitesini anlıyorsunuz. Oldukça güler yüzlü personeller sizi çok hoş bir şekilde karşılıyor. Özellikle Osman Bey’in ilgi ve alakası çok güzel. Adeta mekâna aidiyet hissine kapılmanızı sağlıyor. Tuvaletler çok temiz, mutfak göz önünde ve ortam oldukça ferah. Çok kalabalık olduğunu henüz görmedim ancak hafta sonları diğer günlere göre biraz daha yoğun oluyor.

Mekânın her masasında TV var ve bu TV’lerde maç yayını gösterilebiliyor. Ayrıca her telefona uygun şarj kabloları da mevcut. Müşteri istek ve ihtiyaçlarına oldukça önem veren bir işletme olduğunu buradan anlayabiliriz. Ortam samimi, hoş sohbetler imkânı veriyor. Sıcak bir havası var.

Yemek öncesi masalara ikram meze ve salatalar geliyor. İkramların hepsini oldukça beğendim. İnsan bunlarla karnını bile doyurabilir. Hepsi çok taze ve çok lezzetli. Servis oldukça hızlı, ne istediğimizi kolayca anlayan ve bizi memnun etmek adına çabalayan çalışanlar mevcut. Çalışanların bu durumunu kesinlikle işletme yetkililerinin motivasyon becerisi ile alakalı olduğunu düşünüyorum.

Eğer bu mekâna özel aracınızla gidecekseniz vale hizmeti olduğunu bilmelisiniz. Yani otopark sıkıntısı yaşamayacaksınız. Bu da mekânın bana göre bir diğer artısı. Ayrıca alkollü menüleri de mevcut. Dilerseniz alkollü içecekler isteyebiliyorsunuz.

Burada hem tavuk kanat hem de tavuk şiş yeme imkânı buldum. Doğrusunu söylemeliyim ki hangisini daha çok başarılı buldum bilmiyorum. İkisi de aynı derecede çok lezzetliydi. Hem pişme derecesi hem de tuzu, baharatı vs. çok yerindeydi. Ankara’da yediğim en lezzetli tavukları burada yedim diyebilirim. Arkadaşlarınız ile ya da aileniz ile gönül rahatlığıyla gidebilirsiniz. Yemeğinizin yanında kaşarlı mantarları da denemenizi öneririm. Fiyatlar da bence lezzete ve imkanlara göre oldukça uygun.

İletişim ve konum bilgileri

Kazakistan Cad.No:21/A Bahcelievler,Cankaya, Ankara
03122129922Kanatçı, Ankara