Uygun fiyatlar ile lezzetli deniz mahsulü yiyebileceğiniz bir mekan arıyorsanız size Kalabalık isimli mekandan söz etmek istiyorum. Ankara Çankaya merkezde yer alan mekanı iki kez ziyaret ettim. Mekanı bir gün sabah vakitlerinde bir gün ise akşam saatlerinde ziyaret ettim.

Mekanın diğer pek çok balıkçıdan farkı esnek çalışma saatleri ile hizmet vermesi. Sabah 08:30'da hizmet vermeye başlayan mekanın aynı zamanda kahvaltı öğünü de sunması benim için çok büyük bir avantaj oldu.

İster aileniz ile ister arkadaşlarınız ile gelebileceğiniz mekanın sahibi çok ilgili. Böylelikle kendinizi yabancı gibi hissetmiyor ve samimi bir ortamda yemek yeme şansını elde ediyorsunuz. Soğuk mekanlardan çok hoşlanmıyorsanız bu bakımdan Kalabalık mekanı size de hitap edecektir.

Mekanın fiyatlarının da cep yakmaması Ankara gibi bir yerde taze ve lezzetli deniz mahsulü yemek için bütçenizi zorlamanıza gerek kalmıyor. Mekan saat 22:00'ye kadar açık olduğu için dilediğiniz saatte gelebilir ve balık keyfi yapabilirsiniz. Uygun fiyatlı, lezzetli, müşterileri ile ilgilenen bir balıkçı mekanı arıyorsanız Ankara Kalabalık mekanını mutlaka ziyaret etmelisiniz.

Konum ve İletişim Bilgileri

Kalabalık, Ankara
ODTÜ Çarşısı Çankaya Merkez, Ankara, Türkiye
03122101667Kalabalık, Ankara