Kalifornia mutfağını hepimize tattırma imkanı sunan Ivy the Californian mekanını çok başarılı buldum. Mekana ilk girdiğimde oldukça ilgili çalışanlarla karşılaştım. Beni hemen güzel bir masaya oturtmak istediler. Daha sonrasında menü geldi ve seçimim konusunda garsonla fikir alışverişinde bulunduk.

Doyurucu bir hamburger tercih ettim. Kısa süre içerisinde göze hitap eden dolgun bir sunum masama geldi. İçecek olarak alkolsüz bir kokteyl tercih ettim. Kokteyl konusunda oldukça başarılılar diyebilirim.

Ivy the Californian mekan dekorasyonu olarak da çok başarılı. Konsollar içerisinde bulunan şişe dekorları mekana ayrı bir hava katmış. Mekana arabanızla gittiğinizde mekan girişinizde vale size yardımcı olacaktır. Özellikle hafta sonu akşamları çok kalabalık olan bu mekana eğer bu zamanlarda gitmeyi düşünüyorsanız mutlaka rezervasyon yaparak gidiniz. 

Ivy the Californian yemekleri çok başarılı evet ancak fiyat konusunda bilmeniz gereken bir nokta var: Fiyatlar orta segmentin baya bir üstünde. Ancak fiyatları sadece yemek olarak düşünmemek de gerekiyor. Vale hizmeti, DJ hizmeti gibi durumlar dikkate alındığında mekana verdiğiniz para aldığınız hizmet ile doğru orantılı oluyor.

DJ oldukça kulağa hoş gelen müzikler çalıyor ancak ara ara müziğin sesinin çok yükseldiği oluyor. Eğer bir iş yemeği için gidecekseniz bu bir dezavantaj olarak görülebilir. Ancak arkadaşlarınızla, ailenizle sosyalleşmek için tercih edebileceğiniz oldukça nezih ve hoş bir mekan.

İletişim ve konum bilgileri

Gaziosmanpaşa, Büyükesat, Uğur Mumcu Cd. No:34, Çankaya/Ankara
05340872494Ivy the Californian, Ankara