Ankara’da nezih ve şık bir mekan arayanlara Hollywood Pizza’yı öneriyorum. Nitekim Hollywood Pizza herkesçe pek bilinmez.

Ankara’nın kalabalık nüfusundan kaçmak isteyenler için Hollywood Pizza son derece şık bir seçim. Pizza sevenlere hitap edecek olan restoranda pizzanın yanı sıra et yemekleri ve makarnalar da bulunuyor. Ankara’nın yerli şaraplarının yer aldığı içecek listesi de bir hayli geniş. Pizzalar kabarık hamurlu değil ama çok ince de değil. Ama lezzet açısından gayet başarılı. Et yemekleri ise son derece kararında.

Tadı tuzu benim damak zevkime hitap etti. En önemlisi de fiyatlar tabi. Fiyatlar açısından son derece uygun olduğu için sıkça ziyaret edebilirsiniz. Arkadaş buluşmaları, kutlamalar için iyi bir alternatif olacaktır. Özellikle sürekli dışarıda yemek biriyseniz, siz de lezzetlerini tattıktan sonra müdavimi olabilirsiniz.

Yurtdışından Misafirleri
Ağırlamak İçin İdeal

Hollywood Pizza yurtdışından misafir ağırlamak için ideal bir mekan. Ankara’yı bilmiyorsanız bulmakta zorlanabilirsiniz. Lezzetli ve nezih olduğu için belki de öne çıkmak istemiyor. İstanbul’da ayakta masa bekleyen kişiler kadar bağımlılık yaratacağına eminim. Lezzet ve kalite açısından umduğumu buldum. Arkadaş buluşmalarında sık sık tercih edebilirsiniz.

Özellikle Charlie Chaplin ve Marilyn Monroe temaları mekanın daha özel bir görünüme ulaşmasını sağlıyor. Kalabalık gruplara uygun olan ama çok popüler bir sokakta olmamasına rağmen müdavimleri olan Hollywood Pizza adının hakkını veren detaylarla renkli saatler geçirmenizi sağlıyor. Seğmenler parkına yakın olan mekanda el yapımı sucukların eklendiği pizzalar son derece leziz. Çay ikramları ve samimi işletme sahipleriyle müşteri memnuniyeti maksimum düzeyde sağlanıyor.

Ankara’ya Gelenler Mutlaka
Uğramalı

Ankara’ya gelenlerin mutlaka uğraması gereken lezzet duraklarından olan lokanta Bistro kültürünün en güzel örneklerinden biri oluyor. Hollywood Pizza gezi amacıyla Ankara’ya gelenlerin sıkça uğradığı lezzet duraklarından biri oluyor.

Mutlaka ziyaret etmeniz gereken bu noktada İtalyan mutfağının tüm ürünlerini beklememeniz gerekiyor. Makarna çeşitleri ve pizza dışında et ürünleri farklı sunumlarla karşınıza çıkıyor. Memnun kalacağınız çok sayıda yiyeceği burada bulabilirsiniz. Orta sınıf bir İtalyan restoranını andıran mekanda samimi ve sıcak sohbetler eşliğinde yemek yiyebilirsiniz.

İletişim ve konum bilgileri

Güvenevler, Cinnah Cd. No:32, Çankaya/Ankara
03124681215Hollywood Pizza, Ankara