Ankara'da taze ve lezzetli balık yiyebileceğiniz bir mekan arıyorsanız size Haliç Balık Restaurant Ankara mekanından söz etmek istiyorum. Ankara Yenimahalle Ümitköy Mahallesi'nde yer alan mekanın taze ve lezzetli deniz mahsullerini çok beğendim.

Mekanın çok çeşit mezesi olmasa da deniz mahsulleri ve mezeleri çok lezzetli. Genelde balık restoranlarında restoranlar meze ile karnınızı doyurmaya çalışıp balıkların porsiyonundan kısarlar. Bu mekandaki büyük porsiyon balıklar ve ideal meze tabakları yemeğimizden istediğimiz lezzeti ve keyfi almamızı sağladı. Mekanın Akdeniz usulü salatasını da çok beğendik. Balığın yanına bol yeşillikli salata getirmeleri kendimi Ege'de balık yiyormuş gibi hissetmemi sağladı.

Mekanın çalışanlarının da ilgili olması çok hoşuma gitti. Sigara içtiğimiz için mekanın bahçe kısmını tercih ettik. Mekanın iç kısmının ambiyansını da dış kısmında yer alan küçük bahçeyi de çok beğendim.

Ağaçların altında arkadaşlarımız ile keyifli bir şekilde biz bize muhabbet ediyormuş gibi hissettik.Mekan bize hoş, huzurlu ve samimi bir ortam sundu. Haliç Balık Restaurant mekanının genel olarak temiz olması da rahatça hiç kasılmadan yemek yememizi sağladı. Eğer hem tuvalet hem de mekanın genel olarak temiz olması sizin için önemliyse Haliç Balık Restaurant sürekli temiz ve düzenli bir mekana ulaşmanızı sağlıyor.

Mekanın hem alkollü hem de alkolsüz içkiler sunması da çok büyük bir artı. Böylelikle istediğimiz içecekleri kendi damak zevkimize göre tercih edebildik.

Hızlı servis de hem ana yemeklerimizin hem de ara sıcaklarımızın soğumadan gelmesini sağladı. Mekanın önünde yer alan ücretsiz park alanı da aracımızı nereye park edeceğimiz konusunda endişe yaşamadan keyifli bir gece geçirmemizi sağladı. Eğer aracınızı park etmek konusunda size kolaylık sunan, lezzetli ve taze deniz mahsulleri ve mezeler sunan bir mekan arıyorsanız Ankara Haliç Balık Restaurant mekanını gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

Konum ve İletişim Bilgileri

Haliç Balık Restaurant, Ankara
Mutlukent, 2074. Sk No:7, 06800 Çankaya/Ankara
03122357977Haliç Balık Restaurant, Ankara