Ankara’da
deniz ürünleri konusunda beklentilerinizi karşılayacak bir mekandan bahsetmek
istiyorum. Gri Şehir Restoran kaliteli yemekleri ve ilgili garsonları ile
mekandan memnun bir şekilde ayrılmanızı sağlayacak.

Burayı ilk ziyaret ettiğimde açıkçası beklemediğim bir kaliteyle karşılaştım. Meze sayıları fazla olmasa da lezzetleri gerçekten yerindeydi. Mekanın ambiyansı da içeriye girdiğim andan itibaren beni farklı bir havaya soktu. Ankara'da bulunması nedeniyle deniz kenarında olmasa da sizlere mekan aynı havayı sunabiliyor.

Garsonlar servis boyunca kibar, ilgili ve güler yüzlü hizmet veriyor. Taze deniz ürünleri daha masama gelmeden iştahımı açtı. Akşam yemekleri, toplantı ya da özel bir kutlamalarda kolayca tercih edebileceğiniz Gri Şehir Restoran’nın garsonları ihtiyaç duyduğunuz anda sizlere yardımcı oluyor. Avokadolu karidesini ve leblebi tatlısını sizlere tavsiye ediyoruz.

Sunum ve detaylara özenmeleri çok hoşuma gitti. Mezeler alışıla gelmiş standart mezelere göre oldukça lezzetli. Ara sıcaklarını da sevdiğimi söyleyebilirim. Mekanın tek kötü tarafı çok masa kullanması. Buda müşterilerin iç içe girmesine neden oluyor. Araç ile gittiğiniz zaman park sorunu bulunmuyor. Son derece temiz ve bol çeşit balık çeşitleri ile Gri Şehir Restoran’dan memnun ayrılabilirsiniz.

Konum ve İletişim Bilgileri

Gri Şehir Restoran, Ankara
Borazan Sokak | Gaziosmanpasa Mahallesi, Ankara 06700, Türkiye
+90 533 082 57 57Gri Şehir Restoran, Ankara