Fastfood tarzında hizmet veren ve bu tarza uygun en iyi
yiyecekleri bulabileceğiniz yerlerden biri de Fess Burger’dir. Geniş bir menüsü
bulunan bu yer, he an kaliteyi ön planda tutan ve buna göre hareket eden yapıya
sahip.

Fess Burger için az önce dediğim gibi geniş bir menüsünün olduğundan bahsetmek mümkün. Özellikle burger çeşitlerinde ev yapımı olanlar gerçekten farklı bir lezzet. Ankara’da ev yapımı hamburger yapan pek çok yer bulunuyor ama burasının lezzeti ve kalitesi gerçekten bir başka.

Mekânın iç tarımı olsun ya da masa düzeni olsun gerçekten farklı ve güzel düşünülmüş. Oturduğunuz masalar gerçekten geniş ve rahat yemek yemenize olanak sağlıyor.

Tertip ve temizlik bu tür yerlere göre ortalamanın çok çok üstünde görünüyor. Lavabolar ve iç mekân gayet temiz aynı şekilde yiyeceklerin hazırlandığı yer de bu şekilde.

Fess Burger eve servis hizmeti de bulunan bir yer. Bu nedenle eve servis hızı da değerlendirilmesi gereken bir kriter. Burası hem mekân içindeki hızı olsun hem de eve servis hızı olsun gerçekten muazzam bir çabukluğa sahip. Benzer yerler içinde en hızlı olan yer burasıdır diyebilirim bu noktada.

Atıştırmalık bir şeyler ya da yeni tatlar denemek isteyen kişiler için burası gerçekten Ankara sınırları içinde gidilmesi gereken yerlerden birisi. Burayı bir kere deneyenin müdavimi olacağı konusunda net konuşabilir.

Konum ve iletişim bilgileri

Ceyhun Atıf Kansu Caddesi, 1387. Sokak No: 2 Çankaya, Ankara Türkiye
Anıtkabir noktasına 3,3 km mesafede
+90 312 220 05 05Fess Burger, Ankara