Erikli Edirne’nin Keşan ilçesinde bulunmaktadır. Ege Denizi sahil şeridi olan Saroz Körfezi tertemiz kumsallarla çevrili en temiz bölgelerden biri olup aynı şekilde denizinin ve sahilinin de temiz olmasından dolayı en çok tercih edilenler arasında ilk sıralarda yer alır. Ayrıca Saroz körfezinin dünya çapındaki önemi de kendi kendini temizleyen 3 denizden birisi olmasıdır.

Erikli Camping

Eşsiz güzelliği, denizi ve doğasının ferahlatıcı kokusuyla çadır kampı için en ideal yerlerden biri olmakla beraber Erikli ’ye gelenlerin de ilk tercihleri arasında yer almayı da başarmaktadır. Konum itibarıyla da denize 100 metre, çarşı merkezine 20 metredir. Burada konaklayanların neredeyse tamamına yakınını aileler oluşturmaktadır. Ailecek bir çadır kampı yapmak istiyorsanız bu alan sizler için son derece ideal olacaktır. İçerisinde tuvalet, duş buzdolabı, internet gibi birçok çeşitte imkân sunmaktadır. İsterseniz kendi çadırınızla isterseniz alanda bulunan çadırlardan yararlanarak muhteşem bir kamp keyfi sürdürebilirsiniz.

Yeşil Kamp

Adından da bellidir ki yemyeşil doğası huzur dolu ortamı ve tertemiz havasıyla kamp severler için son derece uygun bir seçim olacaktır. Denize 30 metredir. Yeşil Kamp ziyaretçilerine birçok imkân sunmakla beraber hem doğa ile hem de denizle baş başa geçirebileceğiniz tarifi olmayan bir olanak sağlamış oluyor. İster çadırınızı alıp gelin isterseniz de burada bulunan küçük ahşap evlerde konaklayın.

Çamlık Camping

Aralarında en eski olan kamp alanıdır. Doğanın tam olarak içinde oluşu bu alanı avantajlı kılmıştır. Kamp için gerekli malzemeleriniz yoksa çadır, yastık ve battaniye gibi imkân sunuyorlar. En güzel yönlerinden birisi de her çadırın önünde yine o kişilere ait olacak masa ve sandalyeler hazır bir şekilde sizleri bekliyor olacak.  Ayrıca bu kamp alanının da denize 2/3 dakika kadar yakınlıkta olması da diğer güzel yönlerinden birisi. Doğayla iç içe kalıp bol oksijenli bir yürüyüş yapabilir, ya da deniz kenarında o maviliğin huzuruna dalıp gidebilirsiniz.

Erikli Kamp Alanları | En İyiler, Ulaşım ve Ücretler