Ankara'da taze balık satan bir balıkçı mı arıyorsunuz? Size Altındağ Cevreli Caddesi üzerinde yer alan Dalyan Balıkçısı mekanından bahsetmek istiyorum. Taze balık satan ve balık yemek için müşterilerine küçük bir alan açan balıkçıya geçen gün gittim. Ankara'da tadacağımı düşünmediğim lezzette bir balık çorbası içtim. Eğer balık çorbası içebileceğiniz bir mekan arıyorsanız Dalyan Balıkçısı mekanını size kesinlikle öneririm.

Çayyolunda köyün içinde kalmış olan balıkçıda istediğiniz balıkları seçip pişirtebiliyorsunuz. Balıklarınızı pişmeden önce görmek tazeliğini test etmek bakımından çok önemli bir avantaj bence. Özellikle bayat balık yeme konusunda bir şüpheniz varsa kendi seçtiğiniz balıkları seçip pişirtebileceğiniz bir mekan burası.

Balıklar konusunda kararsız kalınca da mekanın çalışanları size gelip yardımcı oluyorlar. Ana yemeğimizden sonra yediğimiz tatlıları da çok beğendik. Dalyan Balıkçısı'na gitmeyi düşünüyorsanız pazartesi günü kapalı olduklarını göz önünde bulundurmanızda fayda var. Pazartesi hariç her gün sakin ve sessiz bir yerde, taze pişmiş balık yiyebileceğiniz bir mekan arıyorsanız Ankara Dalyan Balıkçısı mekanını kesinlikle öneririm.

Konum ve İletişim Bilgileri

Dalyan Balıkçısı
Cevreli Cad. No:9/C | Aydinlikevler, Altindag, Ankara, Türkiye
+(312)347 58 59Dalyan Balıkçısı, Ankara