Cağ kebabı ara arka aklıma düşen bir yiyecektir ve bunun için de benim tek adresim Dadaşlar Tortum Çağ Eti Evi'dir. Vermiş oldukları hizmeti oldukça beğeniyorum ve bana göre Ankara'da cağ kebabı alanında en iyi yer burası ve yeri de oldukça merkezi.

Buranın çalışanlarını da oldukça beğeniyorum mekâna girdiğiniz andan ayrıldığınız ana kadar sizinle oldukça ilgileniyorlar ve ne kadar kalabalık olursa olsun servis ve siparişleriniz hiçbir şekilde aksamıyor. Dekorasyon olarak da oldukça şık bir şekilde tasarlanmış ve bu da mekânın kalitesini artırıyor. Temizlik bakımından da oldukça başarılı bir yer olduğunu söyleyebilirim.

Fakat farklı bir konseptleri de var. Sıcak sıcak yemeniz açısından şişler tek tek geliyor. Bence şişlerin porsiyonu oldukça doyurucu ve 3-4 şişle ben gayet doyuyorum. Biber turşusu sevmeyen biri dahi burada biber turşusunu sevebilir cidden oldukça iştah açıcı.

Eğer ki doyduğunuzu düşünüyorsanız çalışanlara bunu söylemelisiniz. Yoksa siz doyduğunuzu belirtene kadar önünüze sıcak sıcak cağ kebabını getiriyorlar. Ben buraya geldiğim zaman her zaman kadayıf dolması da yemeyi tercih ediyorum. Eğer şerbetli tatlılarla aranız iyiyse buraya geldiğiniz vakit kadayıf dolmasını da tercih edebilirsiniz.

Fiyat olarak da ortalamanın biraz üstünde olduğunu söyleyebilirim. Fakat bu tarz bir yere her zaman değil arada geldiğinizi düşünürsek ben fiyatın değeceğini düşünüyorum çünkü cağ kebabı bana göre Ankara'da en iyi burada yenir.

İletişim ve konum bilgileri

7. Cd., Ovecler, Ankara
+90 312 472 20 20Dadaşlar Tortum Çağ Eti Evi, Ankara