Yemek

Cosy Wine&Dine, Ankara

Ankara’da sevdiğinizle güzel ve şık bir özel gün kutlaması yapmak istiyorsanız Cosy Wine&Dine bu mekanların kesinlikle başında gelmeli. Romantik bir akşam yemeği için arayışta olduğumda karşıma çıkan bu mekan almış olduğu olumlu yorumları fazlasıyla hak etmekte. Masa süslemesi gibi birçok jesti sevdiğiniz kişilere yaparak onları mutlu edebilirsiniz.

Bu konseptte bir mekan olduğu için mekan 15.00’da açılıyor bunun bilincinde olmalısınız. Ayrıca önceden rezervasyon yaptırmanız daha iyi olacaktır ve vermiş olduğunuz bilgilerle birlikte sevdiğiniz kişilere ufak sürprizler de yapabilirsiniz. Özellikle çalışanların ilgisi ve işletme sahibinin sohbeti oldukça sıcak ve sizi oldukça değerli hissettiriyorlar. 

Eğer ki şık bir canlı müzik eşliğinde romantik bir yemek istiyorsanız önceden arayarak hangi gün ve saatlerde canlı müzik olduğunu öğrenebilirsiniz. Ben öncesinde arayarak öğrendim ve canlı müziğin olduğu bir zaman rezervasyonumu yaptırdım. Canlı müzik performansı oldukça başarılı ve baş ağrıtıcı düzeyde olmadan performanslarını sergiliyorlar. Şömine önü de oldukça şık ve sevdiğinizle saatlerce konuşabileceğiniz güzellikte.

Biz yemek olarak New York Steak tercih ettik ve oldukça şaşırdık. Hem bu kadar başarılı bir romantik ortamı sağlayıp hem de bu kadar başarılı bir steak gelmesini kendimce beklemiyordum. Gece bittikten sonra vermiş oldukları hizmetle bizi oldukça memnun ettiler ve bundan sonra da romantik bir gün geçirmek için tercih edeceğimiz gibi yakınlarımıza da şiddetle tavsiye edeceğiz.

İletişim ve konum bilgileri

Prof. Dr. Ahmet Taner Kışlalı, 2864. Caddesi, 2866. Sk. No:51, Çankaya/Ankara
03122352694

R