Yemek

Ciğerci Serkan, Ankara

Maltepe’de bulunan birçok mekânı lezzet olarak beğensem de Ciğerci Serkan’ı onlardan ayrı bir yere koyuyorum. Çünkü burası bana göre Ankara’nın en iyi ciğer yapan yerlerinden bir tanesi ve okulum da buraya yakın olduğu için neredeyse haftanın bir günü burada ciğer yiyorum.

Aynı zamanda ciğer şiş değil de dürüm yemek isteyenler için ciğer dürüm seçenekleri de mevcut. Bunun yanı sıra menüsünde başka tatlar da var. Fakat bana göre buraya geldiğiniz zaman mutlaka ciğer şiş yemelisiniz. Bir de sevdiklerinizle birlikte gelince tadı daha çok çıkıyor.

Buraya okuldan arkadaşlarımla sık sık geliyorum ve çalışanlar ne zaman gelirsek gelelim güler yüzlü ve ilgililer. Servis hiçbir zaman aksamıyor. Masaya oturduğunuz an birbirinden lezzetli ikramlar geliyor ve ciğer öncesi karnınızı hafiften bu ikramlarla doyuruyorsunuz.

Ciğer şişleri tam 10 tane ve oldukça doyurucu. Zaten lezzet olarak benim Ankara’da en çok sevdiğim yerlerden bir tanesi. Aynı zamanda ciğer şişleri beşerli şekilde getirmeleri de güzel bir düşünce. Bu sayede ciğerleri sıcak sıcak yeme şansına sahip oluyorsunuz.

Bunun yanı sıra ciğerin ve diğer yemeklerin yanında mutlaka kendi yapımları olan ayranlarını alınız. Bu şekilde yemeğin tadını daha iyi bir şekilde çıkarmış olacaksınız. Her geldiğimizde memnuniyetle ayrıldığımız nadir yerlerden bir tanesi ve fiyat olarak da diğer ciğercilerle aşağı yukarı aynı fiyatlama modeline gidilmiş.

İletişim ve konum bilgileri

Eti, Gazi Mustafa Kemal Blv. 108/A-B Çankaya/Ankara
03122290051

R