Gayet nezih ve güzel bir kafe, konsept olarak lüks ve tercih edilebilecek bir mekân. Özellikle sakinlik sevenler için, çok büyük bir mekân. Bu büyüklüğü ile de, ferah ve bir o kadar da rahat bir yerden bahsediyoruz.

Organizasyonlar için uygun geniş ve ferah bir yapısıyla unutulmaz sohbetlerinize eşlik edecek alanıyla Ankara'nın en büyük kahvecisi denilebilir.

Camekan Coffee’de, masalar birbirinden makul mesafede uzaklıkta, müşterilerinin rahatlıkla sohbet edebilmeleri için her bir detay ayrı ayrı düşünülmüş.
İç ve dış mekanda 300 kişilik oturma alanı, 20 kişilik çalışma ve toplantı alanı, çocuk oyun parkı ve bebek bakım odası ile Ankara'nın ilk ve en büyük Loft konseptini getirmişler.

Özellikle içinde bulundurduğu kütüphanesi öğrencilerin ya da iş insanlarının gidip, keyifle kahvelerinizi yudumlarken çalışmanızı sağlayacak özel alanlar da bulundurması bu kafeyi huzur dolu kılmış.

Ankara’da 3.nesil demleme nitelikleriyle hazırlanan özel kahveleri mutlaka  deneyimlemelisiniz.

Tüm ürünlerin Camekân mutfağında hazırlanan organik kahvaltı menüsü çok zengin ve kaliteli, yemek konusunda da engin tecrübeli ustalar kendi spesiyallerini menüye ekliyorlar. Ayrıca Camekân yapımı kendi mutfaklarında özenle hazırlanan katkı maddesiz yapılmış olan tatlıları da mutlaka tecrübe edilmeyi bekliyor.

Yepyeni konsepte sahip bu mekanın sürekli kendini değiştiren, geliştiren ve araştıran yenilikçi bir yönetim kadrosu bulunuyor.

Konum ve iletişim bilgileri

Çiğdem Mahallesi 1552. Sok. No:1/7, Ankara 06520 Türkiye
Anıtkabir noktasına 5,3 km mesafede
Tel: +90 312 226 35 26Camekan Coffee Roastery Çankaya, Ankara