Ankara Yenimahalle Ostim’de, Ahi Evran Caddesi üzerinde olan Çağrı Balık ve Izgara Evi lezzetli balık, meze ve Akdeniz Mutfağı’ndan gelen yemek çeşitleriyle hizmetinizde. İster öğlen isterse akşam yemekleri için uğranabilir, işletme sabah 08:00 ile akşam 20:00 saatleri arasında çalışıyor.

Gündelik hayatın koşturması içinde yemek pişirmeye zaman bulamıyorsanız, canınız güzel bir ızgara çektiyse hem balık hem de kırmızı et türlerini deneyebilirsiniz. Balık sevmeyenler için de birçok farklı seçenek bulunan menüde klasik ızgara tabağının lezzetini bulabilirsiniz. Oldukça seri bir servis imkanı sağlayan mekan temiz ve pratik bir hizmet sağlıyor.

Izgaranın Tadını Çıkarın

Rahat bir ortamda kendinizi evinizde hissedeceksiniz. Çağrı Balık ve Izgara Evi ailece sizi bekliyor. OSB’ye yakın olması buradaki çalışanlar için rahat ve lezzetli bir yemek imkanı yaratıyor. Ya da paket servis hizmetinden de yararlanılabilir. Her durumda gayet lezzetli bir yemek olacak. Balık keyfini her zaman yaşamanızı sağlayan mekanda ızgara balık ve kırmızı et çeşitlerini bulabilirsiniz.

Taze ve lezzetli olan balıklar her zaman bulunabilir. Selanik Caddesi üzerinde bulunan mekan oldukça salaş. Yani lüks bir lokanta olduğunu düşünmeyin. Çalışanların saygılı olması mekanın kalitesini arttırıyor. Hızlı ve beklemeden siparişinizi alabiliyorsunuz. Son derece ekonomik olarak öğle yemeğinizi yiyebilirsiniz. Ayrıca eve paket yaptırdığınız porsiyonlar da oldukça uygun fiyatlarla satın alınabiliyor

Konum ve iletişim bilgileri

Çağrı Balık ve Izgara Evi, Ankara
(0312) 385 84 76
Ahi Evran Cd. No:20, 06374 Ostim Osb/Yenimahalle/AnkaraÇağrı Balık ve Izgara Evi, Ankara