Cinnah caddesi çıkısında bulunan Bursa İnegol Köftecisi lezzetli ve doyucu İnegöl köftesi porsiyonları ile adından söz ettiren yerlerden biri. Her şeyden önce buranın köfteden başka yemeklerini olduğunu da söyleyerek söze başlamak gerekiyor. Ama bu mekân şöhretini kesinlikle İnegöl köftesine borçlu.

Buranın yıllardır değişmeyen bir lezzeti olduğunu en başından bilmeniz gerekiyor. Hem paket serviste hem de restoran içinde servisin olağanüstü hızlı olduğu görünüyor. Siparişini verdikten çok kısa bir süre sonra yemeğiniz önünüze geliyor.

Gelen porsiyonun oldukça büyük olduğunu belirtmeliyim. Gayet doyurucu ve üstelik bahsettiğim gibi çok da lezzetli.

Burada ev işi hazırlanan köfte ve patates kızartmaları size sanki annen,z tarafından hazırlanmış bir yemeği yiyorsunuz hissi uyandırıyor. Temiz ve geniş yapısı yemeğinizi gönül rahatlığı ile yemenizi sağlayan etkenlerden bir başkası.

Köftenin yanında gelen aperatifler de diğer yerlerdeki gibi birkaç parça değil dolu dolu geliyor. Önünüze gelen tabağın ödediğiniz fiyata değeceğine en baştan ikna oluyorsunuz. Bursa İnegol Köftecisi düzgün ve hızlı çalışanları ile servis hızını en tepe noktaya çıkarmış. Artı yönlerin başında bu geliyor ikinci olarak tabii ki yemeklerin lezzeti.

Çok uzun süredir aynı kalitede hizmet verilmesi burayı Ankara’nın en güzel yerlerinde biri yapıyor. Eğer İnegöl köftesi yemeğe niyetiniz varsa ve bir yer arıyorsanız benim sizin için tavsiyen Bursa İnegol Köftecisi olacaktır.

Konum ve iletişim bilgileri

Cinnah Cad. No:82 Cankaya Merkez, Cankaya, Ankara Türkiye
Anıtkabir noktasına 3,4 km mesafede
(0312) 442 69 62Bursa İnegol Köftecisi, Ankara