Ankara, Çankaya’da bulunan Bulka Pizza eskilerde pastane olarak hizmet veren, şimdilerin bistro mekanıdır.

Bahçelievler Çankaya bölgesinde bulunan Bulka Pizza bol ürün çeşidi ve kaliteli pastacılık ürünleriyle Çankayalıların gözdeleri arasındadır. Açık büfe kahvaltısında bulunan bol çeşidin yanı sıra, börek ve hamur işlerindeki lezzetli ikramlar da doyuruculuğu garanti etmektedir.

Fiyatları uygun olan ve tatlı, tuzu pasta çeşitleri, kahvaltı, börekler, hamur işleri, pizza çeşitleri ve diğer yiyeceklerle hem kahvaltı hem de çay saati öğünlerini burada temin edebilirsiniz. Şaşırtacak derecede başarılı pizza çeşitleri bulunan mekan, Anıtkabir’e 1 km mesafede. Tatil günleri ve milli bayramlarda adım atacak yer bulmazsanız şaşırmayın!

Kumpir Bile Var

Menüsü çok geniş olan Bulka Pizza salata çeşitleri, kumpir, su böreği, pizza, pasta, tatlı, makarna, salep, waffle gibi birçok farklı ürün kategorisini sunuyor. Dolayısıyla çok yemek seçen biri için bile mutlaka karnını doyurabileceği seçenekler oluşacaktır.

Salep sevenler kış mevsiminde mis gibi kokusunu mekanda hissedebilir ve taze olarak sipariş edebilir. Ayrıca bir diğer husus da çayının lezzeti. Çay sürekli tükendiği için her daim tazesini içebilmeniz mümkün oluyor. Kesinlikle tavsiye ederim.

İsterseniz kahvaltı için ya da tatlı sipariş etmek için gidebilirsiniz. Geç saate kadar açık değil ama günün büyük bir kısmında açık. Öğle ve sabah saatlerinde rahatça taze ürünleri bulabilirsiniz. Akşam üstü giderseniz pizza denemenizi tavsiye ederim.

İletişim ve konum bilgileri

Bahçelievler, Aşkaabat Cd. 66/A, Çankaya/Ankara
03122130604Bulka Pizza, Ankara