Ankara
gibi metropoller de insanlar ev yemeklerinin hasretini çekiyor. Böğürtlen Kişi
Butik Ev Yemekleri tamda annenizin evinde özlediğim yemekleri hazırlamayı
başarmış.

Tabldot tencere yemekleri gerçekten leziz. Masadayken son derece ilgili davranmaları da beni evimdeymiş gibi hissettirdi. Mekanın oldukça temiz olduğunu söyleyebilirim.

Ev yemekleri konseptiyle çıkan bu mekan çalışanlarından yemeklerine kadar her şeyi profesyonelce ele alıyor. Görerek ev yemeklerini seçebilmeniz artı bir değer katıyor. Onlarca ev yemeği arasında seçim yaparken oldukça zorlandığımı söyleyebilirim. Lezzetli yemekleri ve hoş ambiyansı gerçekten insanı Ankara’da farklı bir yerde hissettiriyor. Garsonların beni kapıda karşılamaları da oldukça hoşuma gitti. Yemek fiyatlarını da uygun seviyede tutmaları benim gözümde artı bir değer kazandı.

Ankara’da uzun süredir ev yemeklerinde hizmet veren Böğürtlen Kişi Butik Ev Yemekleri yeni nesil esnaf lokantası olarak göze çarpıyor. Ferah, temiz ve modern yapısı gerçekten özel bir ambiyans oluşturuyor. Klâsik Türk mutfağının çok sayıda örneğini özenle hazırlamayı başarıyor. Günlük çıkan onlarca yemek arasından gerçekten seçim yaparken zorlanabilirsiniz.

Konum ve İletişim Bilgileri

Bogurtlen Kisi Butik Ev Yemekleri
Yukarı Bahcelievler Mahallesi Azerbaycan Caddesi 63. Sokak No:5 /A | Azerbaycan Caddesi 63. Sokak No:5 /A, Ankara 06000, Türkiye
+90 507 585 58 65Böğürtlen Kışı Butik Ev Yemekleri, Ankara