Son derece doğal bir ortamda birbirinden lezzetli ve taze balık çeşitlerini denemek için benim ilk tercihim her zaman Yelken Restaurant oluyor.

Yelken Restaurant hakkında dikkat edilmesi gereken en önemli noktaların başında mezelerin çeşitliliği ve balık ürünlerinin lezzeti oluyor. Restoranı ilk girdiğini andan itibaren sizi oldukça sıcak ve değerli bir karşılama bekliyor. Masaya oturduğunuzda Türkiye’nin en geniş balık restoran menüsü sizi bekliyor. Menü o kadar çeşitli ki seçim yapmak beni olduğu gibi sizi de oldukça zorlayacaktır. Menü lezzeti ve mekanın sunduğu huzur ortamı sayesinde burada tüm dost ve değer verdiğin kişileri ağırlayabilirsin.

Burada yer alan deniz mahsulleri ve meze çeşitliliği sayesinde Türkiye’nin neresinden gelirseniz gelin ne kadar farklı damat lezzetiniz olursa olsun beklediğiniz lezzeti ve keyfi burada yaşıyorsunuz. Restoranın menüsünde dünya çapında lezzetler yer aldığı için seçim noktasında buranın şefleri size oldukça yardımcı oluyor

Sıradan ve aynı deniz mahsulü lezzetlerinden artık sıkıldıysan ve farklı lezzetleri uygun fiyatla tatmak istiyorsan Yelken Restaurant sizin için en iyi seçenek oluyor. Burada yer alan balık şefleri ve servis personelleri alanında uzman ve son derece donanımlı kişilerden oluşuyor. Bu durum menü lezzeti ve servis kalitesinde en üst düzey hizmet sunulmasını sağlıyor.

Dünya deniz mahsulü ve meze çeşitleri arasında son derece popüler lezzetleri denerken o ürünlerin orijinal lezzetini tatmış oluyorsun. Tütsü balık, lakerda, karides çeşitleri, ahtapot salatası, somon füme ve lagos fırın buğulama çeşitlerini kesinlikle denemeni öneriyorum. Burası klasik balık restoranlarının kaliteyi oldukça yüksek fiyatla sunma özelliğini yıkarak son derece uygun fiyat çeşitliliği ile de Ankara’nın en dikkat çekici mekanları arasında yer alıyor.

Restoran klasik balık restoranlarını sunduğu hijyen ve temizlik anlayışının çok daha üstünde ve dünya çapında bir hijyen anlayışı ortaya koyuyor. Deniz mahsulleri çeşitleri temizlik, profesyonel servis ve üretim noktaların hijyen anlayışı ile komple bir hizmet anlayışı ortaya koyuyor. Restoran ile ilgili en güncel ve tarafsız bilgilere ise yorumlardan ulaşabilirsiniz. Bu yorumlar arasında en çok menü lezzeti, çeşitliliği ve kalitesine göre son derece uygun fiyat politikasının ön plana çıktığı görülüyor.

Burası komple hizmet anlayışı ile tüm sevdiklerinle geleceğin ve son derece memnun kalacağın bir mekan olarak ön plana çıkıyor. Ankara’da gerçek ve orijinal balık lezzetleri denildiğinde benim olduğu gibi birçok kişini ilk tercihi Yelken Restaurant oluyor.

Konum ve İletişim Bilgileri

Yelken Restaurant, Ankara
Camlik Sitesi No:142 | Bilkent, Cankaya, Ankara, Türkiye
03122662200Bilkent Yelken Restaurant, Ankara