Mekâna girer girmez çalışanların ilgili ve güler yüzlü tavrı dikatinizi çekiyor. Ayrıca mekânın o salaş yapısı rahat hissetmenizi sağlıyor. Mekân sahibinin babadan oğula devretmesi ile lezzetinden şaşılmamış, çizgisini ve tarzını korumuş nadir işletmelerden biri.

Mekâna kalabalık dahi olsa servislerin her daim hızlı yapılması büyüleyici. Ve dikkatimi çeken bir nokta da ürünlerin özel olarak günlük hazırlanması. Şimdiye kadar hiç bir üründe kalitesiz veya bayat bir ürün ile karşılaşmadım. Sanırım lezzetide buradan geliyor. Bol çeşitli menüsü ile her damak tadına hitap ediyor. Kebap çeşitlerine değinmiyorum bile, o lezzeti anlatmanın herhangi bir yolu yok. Sadece deneyerek tecrübe edebilirsiniz.

Fiyatlara gelirsek insanda yemeğin ardından bir yanlışlık olduğunu düşündürüyor. Zirâ muadilleri ile arasında büyükçe bir ucuzluk farkı var. Ayrıca ne sipariş ederseniz edin gelen ikramlar bile doyurucu oluyor. Yemeğin ardından siz kalkmak isteyene kadar sürekli gelen çayı ile olağanüstü bir deneyim sunuyor.

İletişim ve konum bilgileri

Tahtakale Sok. No:1/B  Ulus, Altındağ, Ankara
+90 312 324 41 11

Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Beşiktaş Kebap, Ankara