Ankara’da
balık konusunda yüzlerce mekan bulunuyor. Balıkçı Rüzgarı’da bu mekanlardan bir
tanesi. Özellikle hizmet konusunda benden olumlu yorum alan mekan her yemeğini
özenle yapıyor.

Üst düzey kaliteli yemekleri beni fazlasıyla memnun etti. Mezelerinde oldukça iyi olduğunu söyleyebilirim. Mekanın ambiyansı da oldukça güzel bir şekilde tasarlanmış. Ustalar ve garsonlar masada bulunduğum sürece oldukça ilgili davrandılar. Balıklarının lezzetli olduğunu söyleyebilirim. Alttan gelen hafif müzik yemek zevkinizin daha da artmasını sağlıyor. Tekrar tekrar gidilebilecek bir mekan yapmayı başarmışlar.

Ankara’ya yolunuz düşerse Balıkçı Rüzgarı’nı ziyaret edebilirsiniz. Balıkçı Rüzgarı balık çeşitleri konusunda sizleri son derece memnun edecek. Mekan fiyatları da makul seviyede tutarak her kesime hitap etmeyi başarabiliyor.

Özellikle kalamarın lezzeti son derece mekandan memnun ayrılmamı sağladı. Gerçekten balık lokantaları arasında parmakla gösterilebilecek mekanlardan biri olan Balıkçı Rüzgarı üst düzey hizmetiyle sizleri de şaşırtabilir.

Ankara’da pek çok mekanda balık yiyen birisi olarak buranın alkolsüz balıkçılar kategorisinde en iyisi olduğunu söyleyebilirim. Ankara’da uygun fiyatlı temiz bir mekanda balık yemek istiyorsanız mutlaka Balıkçı Rüzgarı’nı ziyaret etmelisiniz.

Konum ve İletişim Bilgileri

Balıkçı Rüzgarı, Ankara
Filistin Caddesi, No:28, Ankara 06590, Türkiye
+90 312 427 63 63Balıkçı Rüzgarı, Ankara