Ankara Yeni Batı Mahallesi'nde Avelor Pastanesi hizmet vermektedir Sabah oldukça erken bir saatte mekanı ziyaret etseniz dahi mekanın açılış saati 06:00 olduğu için oldukça erken bir saatte bile pastanenin hizmetinden yararlanabilirsiniz. Özellikle sabah erken saatlerde kahvaltı yapmayı seviyorsanız ya da işiniz nedeniyle erken bir saatte hızlı hizmet alabileceğiniz bir pastane arıyorsanız Avelor Pastanesi’ni ziyaret edebilirsiniz.

Mekanda Avrupa, Meksika, Türk ve İtalyan Mutfağı gibi pek çok mutfağa ait ürünler yer alıyor. Böylelikle aradığın ve sevdiğin lezzete kolayca ulaşabilir ve muadil bir mutfak ile idare etmek zorunda kalmazsın. Mekan aynı zamanda sadece kahvaltı hizmeti sunmamakta bunun yanı sıra günün 3 öğünü için özel yiyeceklerin hazırlamaktadır.

Avelor Pastanesi özellikle doğum günü pastası tasarımında çok başarılı bir mekan olarak hizmet vermektedir. Sipariş üzerine özel günler için hazırlanan pasta tasarımlarının yanında günlük olarak hazırlanan pastalar da bulunuyor. Butik bir yer olarak hizmet veren mekan aynı zamanda lezzet kalitesine göre epey ekonomik fiyatlar ile hizmet veriyor. Bütçeni zorlamadan kaliteli, çok çeşit ürünleri tadabileceğin bir mekan arıyorsan Avelor Pastanesi’ni ziyaret edebilirsin.

Mekanın kuru pastaları, tatlıları ve pastaları gerek görünüm gerek lezzet bakımından çok lezzetlidir. Gün içerisinde ister kahvaltı ister öğle yemeği ister akşam yemeği için mekanı ziyaret edebilirsin. Butik bir yer olarak hizmet vermesine rağmen son derecede samimi bir ortama sahip olan bu mekanı sevdiklerinle iyi vakit geçirmek tercih edebilirsin. Sevdiğin birisinin doğum günü varsa Ankara Avelor Pastanesi ile iletişime geçebilir ona özel bir doğum günü pastası alabilirsin.

Konum ve İletişim Bilgileri

Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Avelor Pastanesi, Ankara