En taze deniz mahsulleri birlikte Türkiye'nin en lezzetli deniz mahsulü yemek ve mezelerini sunan Ara Sıcak benim için balık denince aklıma gelen ilk restoran oluyor.

Ara Sıcak hakkında en dikkat çekici uygun fiyatları ile birlikte gerçek balık keyfini en uygun fiyatlarla sunması oluyor. Bu mekanda daha önce tattığın ya da ismini duyduğun onlarca farklı meze ve balık çeşidini bulabilirsin. Burası sadece lezzet ve tazelik anlamında değil mekan kalitesi ve görselliği olarak da sen ve dostlarının en leziz şekilde ağırlayabiliyor.

Uygun fiyat politikası ile balık ve deniz mahsulü severlerin ilk tercihi olmaya devam ediyor. Ben kendi bütçem doğrultusunda en leziz ve taze balıkları burada her zaman bulabiliyorum. Sahip olduğum olumlu tecrübeden dolayı sesinde burayı denemeni ve eşsiz lezzetleri tatmanı öneriyorum.

Burada ülkemizde ve dünyada ki tüm deniz mahsulü lezzetlerini ve meze çeşitlerinin bulabilirsin. Bunlar arasında Kapadokya ve Kaburga Füme çeşitlerini kesinlikle denemenizi öneriyorum. mekanda son derece geniş balık çeşitleri arasından levrek, ahtapot, karides ve kalamarı denemeniz öneriyorum.

Ara Sıcak, uygun fiyatlı menüleri ile yüzde başka hiçbir yerde bulunmayacak uygun fiyatlarla gerçek lezzeti yaşama fırsatı sunuyor. Burayı ilk denediğim andan itibaren personelin ilgisi son derece sıcak ve güler yüzlü olması beni son derece mutlu ediyor. Ürünlerin sıcak servisi ve tazeliği noktasında firma son derece dikkatli bir hizmet anlayışı ortaya koyuyor. Burayı tercih ettiğinde gerçek anlamda enfes bir deniz mahsulü deneyimi yaşarken servis kalitesi ve hızını da en üst noktada yaşıyorsun.

Firma tarafından ortaya konulan geniş ve kaliteli menü çeşitliliği ile birlikte farklı karakter, damak tadı ve sosyal çevreden gelen tüm misafirlerimiz için oldukça tatminkar seçenekler ortaya koyuyoruz. Menülerin geniş ürün yelpazesi sayesinde tüm dostlarını burada rahatlıkla ağırlayabilirsin.

Mekanın lezzeti kadar temizlik anlayışı da benim tatmin ediyor. Benim için lezzet kadar hijyende değerli olması sebebiyle burası benim tüm istek ve beklentilerime yanıt veriyor.  Mekânın bulunduğu Çankaya mevkisinde oldukça kolay ulaşım imkânı olan bir lokasyonda yer alıyor. Ankara’nın en lezzetli deniz mahsulü lezzetlerin en kaliteli leziz ortamda sunulduğu Ara Sıcak restoran şehrin en önemli restoranı olarak ön plana çıkıyor.

Konum ve İletişim Bilgileri

Ara Sıcak, Ankara
Uskup Caddesi 25 | Cankaya, Ankara, Türkiye
+90 312 428 78 91Ara Sıcak, Ankara