Ankara'da uzun zamandan bu yana kaliteli şekilde hizmet vermeyi başaran adreslerden birisidir. Kalite standartlarına yakışır şekilde bir hizmet ortaya koyar. Güvenli hizmetlerini de aralıksız şekilde sürdürmeye devam eder. Buna göre ne zaman isterseniz isteyin hizmetlerden çok kolay şekilde yararlanmanız mümkün olacaktır.

Haftanın her günü ise müşterilerine en güzel çözüm yolları sunmaya devam eder. Bu sayede canınız ne zaman balık yemek istediği zaman ise hemen Ankara 52 Süslü Balıkçılık yoluna başvurmanız gerekecektir. Ankara Keçiören bölgesinde uzun zamandan bu yana hizmet veren kaliteli adreslerden biri olma özelliğine sahiptir.

Gelen müşterilerinin de %100 memnuniyet çatısı altında mekandan ayrılmasına da zemin hazırlar. Deniz mahsüllerini bulabileceğiniz bir yerdir. Aynı zamanda da Öğle Yemeği, Akşam Yemeği gibi pek çok hizmetleri bulunuyor. Buna göre hangi ara zarfında gelmek istiyorsanız çok kolay şekilde gelmeniz mümkün olacak.

Etlik İncirli'de bulunan bir yerdir. Ulaşım konusunda sıkıntı kesinlikle yaşamazsınız. Balıkları son derece taze şekilde ayarlanmıştır. Hamsi tava ve mezgit tava gibi farklı lezzetleri de menü içerisinde bulmanız mümkün. Meze ve ezmeleri de oldukça lezzetli şekilde hazırlanıyor.

Konum ve İletişim Bilgileri

Ankara 52 Süslü Balıkçılık
Kuyu Yazisi Cad. No:2/C | Etlik Incirli, Kecioren, Ankara, Türkiye
03123269767Ankara 52 Süslü Balıkçılık